1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Jake&Jill

Jake&Jill

Jake&Jill

Fast Food

Başarıya ulaşmış bir mutfak, etkin ve yetenekli bir ekip ile yüksek kaliteli ekipmanların uyumlu birleşimini ifade eder. Bir yemeğin ya da ürünün tadı, bir restoranın kimliğini ve markasını belirler. Bu özgün tadı koruyabilmek ve standartlaştırmak, işin hem önemli hem de zor kısmıdır. Biz, bu zorluğu aşmak adına hem mutfak ekipmanlarını üreten hem de kullanarak en iyi sonuçları elde eden bir ekibiz.


Endüstriyel mutfak sektöründeki deneyimimiz, "Keşke olsa" dediğimiz ürünleri neden biz üretmiyoruz mantığı ile biçimlendi. 1980'lerde restoran işletmeciliği ile başladığımız yolculuğumuz, 1996 yılında İngiltere'nin Northampton, Rugby, Hinckley, Leamingthon SPA, gibi şehirlerinde 17 farklı şube açarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Türkiye'deki fried chicken ürünlerindeki sektörel eksikliklerden hareketle, 2011 yılında Makfry firmasını kurduk ve herkesin ihtiyaç duyduğu makineleri üretmeye başladık. Bugün, 70'den fazla ülkede mutfaklarda bulunan makinelerimizle büyümeye devam ediyoruz.

Bugün, Makfry Group olarak, endüstriyel mutfak ekipmanları üretiminde Makfry markası ile geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürün gamımız, basınçlı fritözlerden sıcak tutma ünitelerine, paneleme ünitelerinden açık fritözlere, marinasyon makinelerinden cips dinlendirme ünitelerine ve tost makinelerine kadar uzanır. Üstelik bu ürünlerin tümü, yerli ve milli üretim anlayışı ile üretilmektedir.


Makfry , makinelerin tasarım ve yazılım süreçlerini tamamen yerli ve özgün bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizin tasarımı, kendi bünyemizdeki mühendisler tarafından gerçekleştirilken dijital kart tasarım, dizayn süreçleri ile hayata geçirilmektedir. Yazılım ekiplerimiz ise, makinelerin en verimli ve kullanıcı dostu şekilde çalışmasını sağlayacak yazılımları geliştirmektedir.


Bunun yanı sıra, Makfry Group'un Ar-Ge departmanları, sürekli olarak ürünlerimizin kontrol ve gelişim süreçleri üzerinde titizlikle çalışmaktadır. Ar-Ge ekibimiz, mevcut ürünlerimizi sürekli olarak test eder ve geliştirirken, aynı zamanda yeni ürünler ve teknolojiler üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sürekli yenilik ve gelişim anlayışı, Makfry Group'un endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe lider konumunu sürdürmesini sağlamaktadır.


Fried chicken üretimi yapmayı hedefleyen her restoranın ihtiyaç duyduğu ekipmanları ve ürünleri bizimle birlikte bulabileceği geniş bir üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Biz, Makfry Group olarak, endüstriyel mutfak ekipmanlarından gurme tariflere, ve girişimcilik fırsatlarına kadar, restoran sektörünün her alanında destek ve çözümler sunmaktayız.


Böylelikle, endüstriyel mutfak sektöründe gerekli ihtiyaçları belirleyerek ve bu ihtiyaçları karşılayacak ürünleri üretme mantığı ile hareket ediyoruz. Kendi mutfaklarımızda kullanarak test ettiğimiz ve iyileştirdiğimiz bu makineler, şimdi dünya genelinde 70'den fazla ülkedeki mutfaklarda yer alıyor ve her geçen gün büyümemize katkıda bulunuyor.


Yurtdışında yaklaşık 30 sene önce başlayan işletmecilik ve Türkiye’deki ekipman üretim tecrübesini birleştiren ve günümüzün hızla değişen ekonomik koşullarını göz önüne alarak düşük yatırım bütçesi, vasıflı eleman gerektirmeyen işletmecilik ve yüksek karlılık hedefiyle yola çıktık. 


Sektörde tecrübesi olmayan ama risksiz bir yatırım ve başarı hedefleyen iki kişilik (ortak veya çift) ekip aradığımız yatırımcı modelini oluşturmaktadır.


Menümüzün basit ama orijinal olması ve küçük bir alanda gerçekleştirilebilir olması karlılık oranını ciddi anlamda yükseltir.

Franchise modelimiz üretici kimliğimiz nedeniyle güvenli ve ekonomiktir.

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve gıda ar-ge kapasitemiz ile özgün lezzetler en uygun fiyatla tüketiciye sunulur.

  1. Hamburger

Jake&Jill Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Jake&Jill Şartlar & Koşullar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör