İxora

Türkiye’nin En Kaliteli Parfümünü Üretip, Alanında Türkiye’nin En Iyisi Olmayı Hedefleyen İxora Kozmetik Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

İxora Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İxora Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Marka İlkelerini Benimsemek
Ticari Açıdan Bir Engeli Olmamak

İxora Bayilik Açıklaması

İxora Bayilik

İxora kozmetik sektöründe faaliyet gösteren markalardan biri olup kurulduğu günden bu yana uzman ekibi ile birlikte alanının en iyi olmak yolundaki hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörel deneyimini tüketicilerine sunduğu kozmetik ürünlerine en iyi şekilde yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinen İxora kozmetik sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcı adaylarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde ve en ekonomik fiyatlar ile karşılamaya çalışan İxora dünya devlerine rakip olacak nitelikteki ürünleri ile piyasada sahip olduğu Pazar payını artırmaya devam etmektedir.

İxora Bayilik Şartları

İxora bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin ana arterler üzerinde, şehir merkezlerinde ve alış veriş merkezlerinde konumlandırmasını istemektedir. Markanın yatırım bedeli ile ilgili bilgi firma yetkililerinden alınabilmektedir. İxora mağaza açılışı esnasında bayilerinin belirli bir miktar karşılığı ürün almasını istemektedir. Ödemenin peşin yapılması durumunda özel indirimler uygulanmakta, bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme ya da taksit seçenekleri de sağlanmaktadır. Bayilerin iş süreçlerini düzenli olarak yürütebilmesi için aylık belli bir ücret karşılığı markanın IXPA programını kullanması gerekmektedir. Ürünler ile ilgili reklam, promosyon ve tanıtım harcamaları bayi tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca marka kurumsal kimlik standartlarına uygunluk sağlanması için bayilerin dekorasyon dizaynlarının markanın talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İxora bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilmektedirler.

İxora Bayilik Avantajları

İxora rekabetin büyük olduğu kozmetik sektöründe hizmet vermesine rağmen uzman ekibi,

yüksek kalite standartları ve kullandığı teknoloji ile rakipleri arasındaki farkı giderek açmaktadır. Alanındaki tüm mevzuat ve kılavuzlara uymak konusunda hassasiyetle davranan İxora sağlık ve kalite konusuna büyük özen göstermektedir. İxora bayilik alan girişimciler markanın zamanında üretim ve zamanında teslim anlayışı sayesinde ürün temini konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca marka tarafından bayilik alan girişimcilerine tester deneme ürünleri ve sample desteği de sağlanmaktadır. Marka kaliteli ürünlerini ekonomik fiyatlar ile tüketicilerine sunma prensibi ile bayilik alan girişimcilerine geniş müşteri kitlelerine ulaşma avantajı sağlamaktadır. Ayrıca % 70 civarındaki karlılık oranları bulunan İxora bayilik alan girişimcilerinin kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olmalarını mümkün hale getirmektedir. İxora tarafından sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılmakta olup markanın ürün yelpazesi bayilerin farklı zevklere sahip müşterilere de ulaşmasına imkan verilmektedir.

İxora Bayilik Destekleri

İxora bayilik alan girişimcilerine eğitim ve satış başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlamaktadır. Kota uygulamayan marka bayilerinin karlılığının artırılmasını ön planda tutmakta ve bayileri ile birlikte kazanmaya dayanan bir sistemi benimsemektedir. İxora bayilik alan girişimcilerine ürünlerde değişiklik imkanı sunmakta olup, satış esnasında ve satış sonrasında da destek sağlamaktadır. Mağaza kurulumu, açılış ve tanıtım çalışmaları esnasında bayileri ile işbirliği içerisinde çalışmakta olan İxora lokasyon belirlenmesi esnasında yapılan fizibilite çalışmaları ile de bayilik almak isteyen girişimcilerine katkıda bulunmaktadır. Özel günlere yönelik olarak düzenlenen promosyonlar ve destekler ile bayilik alan girişimcilerin daha geniş müşteri kitlelerine ulaşması hedeflenmekte olup, satış sonrası destekler sayesinde hizmet kalitesinde standardizasyonun sağlanması ve müşteri memnuniyetinin üst noktalara ulaşması için markanın aralıksızçalışmaları devam etmektedir. 

İxora Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR