Iq Academy

IQ Academy Bayilik Açıklaması

IQ Academy Bayilik

IQ Academy Bayilik Hakkında : Biz kurumsal yönetim ve paylaşımı esas alan, günümüzde teknolojik ve bilimsel yarışta ülkemizi umut ettiğimiz çağdaşlık düzeyine taşımayı kendine hedef edinmiş, 2000’li yılların başlarında Ankara da kurulmuş 10 farklı eğitim kurumunun yöneticileriyiz. Bireyselliğin önemli olduğuna inanan fakat birlikteliğin en önemli güç ve erdem olduğunu bilen ODTÜ’leriz. 

IQ Academy Anaokulu ve Dil Kursu Bayilik Veriyor Geleneğimiz, araştıran ve sorgulayan, hızla gelişen teknolojiye ve kaynaklara her koşulda uyum sağlayan, , ailesine, çevresine ve ülkesine hizmet etmeyi borç bilen bir kuruluşuz. İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyenlerinin danışmanlık yaptığı IQ  Aritmetik Küçük Liderler Akademisi, IQ AKADEMİ bünyesinde kurulmuştur.

Türkiye de ilk olarak uygulamaya koyduğumuz tabletle abaküs (IQMAN) aritmetik eğitimi sürekli olarak AR-GE ekibimiz tarafından güncellenmekte ve ülkemizin çocuklarına uygun olarak eğitim hizmetini vermektedir. IQ Aritmetik akıllı tahta ve online eğitimle birlikte e- dergi ve zengin yayın içeriğiyle daha hızlı, daha kalıcı öğrenme imkanı sunmaktadır. Amacımız, Çocuklarımıza IQ Mental Aritmetik sayesinde matematik korkusu yaşatmadan zihinsel ve bedensel gelişmesine yardımcı olmak, onları yarının dünyasına hazırlamaktır.

Hedefimiz, Ülkemizdeki her çocuğun mental aritmetik programını almasını sağlamaktır; bu vasıtayla çocuklarımızın sorun çözmelerine,  yaratıcılıklarının gelişmesine, algı düzeylerinin arttırılmasına, dikkat düzeylerinin yükseltilmesine hızlı ve doğru karar verebilme yetilerinin gelişmesine ve analitik düşünce kapasitelerinin güçlenmesine yardımcı olmaktır. Böylece kendilerine güvenen özgüveni gelişmiş bireyler yetişecektir. 

FİRMA İSMİ: IQ ACADEMY 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Mental aritmetik, Anaokulu, Dil Kursu, 

KURULUŞ YILI: 2000 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 52

IQ Academy Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Marka ile birlikte Ulusal veya Uluslararası standartlarda kaliteye sahip olunmaktadır.

- Tanınmış markaların sağladığı, sürekli müşteri ve iş yapma imkânı doğmaktadır.

- Franchise veren işletme tarafından Franchisee'ye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.

- Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin deneyim ve tekniklerinden yararlanılmaktadır.

- Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.

- Franchisor ile ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları en aza indirilmektedir.

- Franchise veren işletmenin mali danışmanları ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.

- Franchisor'ın sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılmaktadır.

- İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.

- Franchise ile reklam, tanıtım, promosyon giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.

- Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

- İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.

IQ Academy Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

IQ Academy Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR