1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. InfoLANG Dil Okulları

InfoLANG Dil Okulları

İngilizce eğitimi alanındaki çağdaş yaklaşımları ile dikkat çeken markamızın hizmet ağını genişletebilmek için bayilik vermeye devam ediyoruz.

Eğitim

İnfoLang Dil Okulları Bayilik

İnfoLang Dil Okulları eğitim sektörü alanında önemli bir yere sahip olup İngilizce eğitiminde konuşturma odaklı eğitim metodunu benimseyerek hizmet veren markalardan biri olarak biliniyoruz. İnfoLang Dil Okulları eğitim sektöründe bayilik veren firmalar içinde benimsediğimiz çağdaş eğitim metodları ile öne çıkıyor ve bayilik almak isteyen girişimcilerimiz için karlı bir iş sahibi olmanın kapısını aralıyor. Bünyemizde verdiğimiz dil eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan İnfoLang Dil Okulları olarak eğitmen seçiminde büyük bir hassasiyet gösteriyor. Bunun karşılığında da sahip olduğumuz müşteri kitlesini ve müşteri memnuniyet oranımızı gün geçtikçe artırıyoruz.

İnfoLang Dil Okulları Bayilik Şartları

İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimciler markamızın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabiliyorlar. İnfoLang Dil Okulları bayilik almak için gereken yatırım maliyeti seçilen bölgeye ve bazı farklı faktörlere göre değişiklik gösterdiğinden bu konudaki kesin bilgilerin markamız yetkilileri ile görüşülerek edinilmesini öneriyoruz. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerin başvuruları tarafımızca ön değerlendirmeye tabi tutuluyor ve bu süreç olumlu sonuçlandığı takdirde sürecin diğer aşamaları başlatılıyor. Markamızın aradığı kriterlere uygun bulunan adaylar ile karşılıklı mutabık kalınması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanıyor. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi konusunda da destek sağlıyoruz ve potansiyel müşterilerimize ulaşmalarının en kolay olacağı uygun lokasyonların tercih edilmesinde yol gösteriyoruz.

İnfoLang Dil Okulları Bayilik Avantajları

İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimiz markanın franchising sistemi sayesinde alanında uzman bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanabiliyor ve yüksek standartlara sahip olarak kurumsallaşabiliyorlar. Bünyemizde bulunan bayilerimizin kısa sürede hem sektörde önemli bir pay sahibi hem de kendi işlerinin sahibi olmasını mümkün hale getirebilmek için aralıksız çalışıyoruz. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimizin işlerindeki riski minimize etmesine de katkıda bulunuyoruz. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimiz markamızın profesyonel olarak yürüttüğü reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarından da yararlanabiliyor böylece yeni kitlelere ulaşabilme konusunda büyük bir avantaj elde ediyorlar. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimciler aynı zamanda bayilik sözleşmelerinin başladığı andan itibaren profesyonel bir web sayfasına sahip oluyorlar. İnternetin günümüzdeki etkisi dikkate alındığında Google vb. aramalarda üst sıralarda yer alıp sektördeki rekabet ortamında rakipleri karşısında birkaç adım öne çıkabiliyorlar.

İnfoLang Dil Okulları Bayilik Destekleri

İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimize eğitim başta olmak üzere pazarlama, insan kaynakları, operasyon ve reklam alanlarındaki destekler de düzenli olarak sağlanıyor. Böylece İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimiz işletmelerinin açılışından itibaren kalite standartlarını koruyarak büyümelerini sürdürebiliyorlar. 

İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimize işletmelerini konumlandıracakları binanın fizibilite çalışmalarının yapılması ve uygunluğu konusunda markamıızn uzman ekibi tarafından destek sağlanıyor. Ayrıca açılış esnasında karşı karşıya kalınan yasal prosedürler de yine aynı ekibimizin desteği ve yönlendirmeleri sayesinde en hızlı şekilde ve en düşük maliyet ile aşılabiliyor. İnfoLang Dil Okulları bayilik alan girişimcilerimize personel ve eğitimci seçimleri esnasında profesyonel insan kaynakları danışmanlarımız aracılığı ile destek oluyoruz. Böylece bayilerimizin en uygun personel ile en doğru başlangıcı yapabilmeleri bulunuyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz personel ihtiyaçlarının oluşması durumunda markamız tarafından Türkiye genelinde verilen eleman ilanları ile CV veri tabanlarından da faydalanabiliyorlar. 

  1. Dil Kursları

InfoLANG Dil Okulları Bayilik Destekleri

InfoLANG Dil Okulları Şartlar & Koşullar

InfoLANG Dil Okulları Fotoğraflar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör