İnfo Akademi

Türkiye’nin Lider Eğitim Kurumlarından Info Akademi Bayileri Ile Birlikte Büyümeye Devam Ediyor.

İnfo Akademi Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İnfo Akademi Bayilik Şartları

Eğitim Sektörünün öneminin Bilincinde Olmak
Markamız Değerleri İle Uyumlu Olmak
Yatırım Sermayesine Sahip Olmak

İnfo Akademi Bayilik Açıklaması

İnfo Akademi Bayilik

2006 yılında girişimci eğitimciler tarafından kurulan markamız hem ülkemizdeki hem dünyadaki gelişmeleri analiz etmeye ve bu doğrultuda eğitimlerini sürdürerek Türkiye’nin lider eğitim kurumu olmaya devam ediyor. Güncel ve öğrenci odaklı eğitim anlayışımız sayesinde sektöre yön veren pek çok profesyonel tarafından da takip ediliyor aynı zamanda eğitimin öneminin bilincinde olan girişimcilere de bayilik alarak kendi işlerinin sahibi olma imkanını sunuyoruz. 

İnfo Akademi Bayilik Şartları

İnfo Akademi bayilik almak isteyen girişimcilerimize bayilik şartlarımız ve bayilik paketimizin içeriği ile ilgili bilgileri, kendileri ile yaptığımız görüşme esnasında paylaşıyoruz. İlk etapta İstanbul Anadolu Yakası (Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Kadıköy), İstanbul Avrupa Yakası (Beşiktaş, Bakırköy, Taksim, Mecidiyeköy / Şişli, Fatih), İzmir, Ankar, Bursa ve Antalya için gelen bayilik taleplerine öncelik veriyoruz. Markamızın isim hakkı bedeli ile ilgili bilgilendirmeyi de bayi adaylarımız ile yaptığımız görüşmeler esnasında kendileri ile konuşuyoruz. İnfo Akademi şubesi açmak için gereken yatırım minimum maliyeti 25.000 TL, ortalama şube maliyeti 35.000 TL, ihtiyaç duyulan toplam işletme sermayesi ise 40.000 TL civarında gerçekleşiyor. Şubelerimiz ortalama 10 - 15 iş günü içerisinde kuruluyor ve hizmet vermeye hazır hale getiriliyor. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizden kampanya dönemleri hariç olmak üzere aylık ortalama 1000 TL - 1500 TL reklam katılım ücreti alıyoruz. Bununla birlikte şubelerimizin gelirlerinden pay almıyor ve muhasebelerini kendilerinin tutmalarını istiyoruz. 

İnfo Akademi Bayilik Avantajları

İnfo Akademi olarak 2011 yılından itibaren profesyonel standartlar dahilinde franchise, isim hakkı, temsilcilik ve şube çalışmalarını yürütüyoruz. Bu çalışmalar sonucunda da edindiğimiz tecrübeleri ve birikimlerimizi bayilik alan girişimcilerimiz ile paylaşarak birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz % 30 - % 35 karlılık oranlarımız sayesinde yaptıkları yatırımları ortalama 12 ayda geri kazanabiliyorlar. 

İnfo Akademi; yalnızca grafik tasarım kursu, muhasebe kursu, moda tasarım kursu, teknik çizim ve dil kursları gibi meslek edindirme ve mesleki kurslar değil bunların yanı sıra Türkiye’de bir ilk olarak Uzaktan Eğitim alanında da hizmet veriyor. Böylece bayilik alan girişimcilerimiz şubelerinde farklı dallarda eğitim almak isteyen oldukça geniş bir kitleye hitap edebiliyor, markamızın pazarlama ve tanıtım faaliyetleri ile de müşteri kitlelerini düzenli olarak genişletme avantajını elde edebiliyorlar.

Devamsızlık yapmadan başarı ile kurslarını tamamlayan öğrencilerimizi, markamız veritabanında bulunan ve personel ihtiyacı olan firmalara ücretsiz olarak yerleştiriyoruz. Böylece kurslarını bitirdiklerinde staj yapıp çalışabilecekleri bir iş bulma fırsatını öğrencilerimize sunuyor ve bu özelliğimiz ile en çok tercih edilen eğitim kurumu olma özelliğimizi koruyoruz.

İnfo Akademi Bayilik Destekleri

İnfo Akademi bayilik alan girişimcilerimize; ortak reklam, personel desteği, eğitim desteği, grafik tasarım desteği, ortak web ve sosyal ağ paylaşımları, pazarlama desteği, web master desteği, eğitim kitabı desteği ve yer seçimi konularında destekler sağlıyoruz. 

İnfo Akademi markasını ve öğrencilerini Franchise Standartlarımız ile koruyoruz. Aynı zamanda markamızdan isim hakkı alan kuruluşlarımıza bulundukları illerin / ilçelerin sınırları içerisinde isim gücünü kullanma, eğitim kitabı satış desteği, profesyonel web sayfamızdan ve internet reklamlarımızdan yararlanma, dönemsel kampanya yönetimi, afiş, broşür ve eğitim desteklerimizden yararlanma imkanları da sağlıyoruz. 

 

İnfo Akademi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR