I-Stone

I-Stone Cep Telefonu Aksesuar Bayilikleri Vermeye Başladı.özel Konsept Ve Ücretsiz Mobilya Ve Tabela Imkanı Sunuyor

i-Stone Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* 35000 TL Franchise bedeli alınır Konsep ve tabela iç görseller ücretsizdir

i-Stone Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

i-Stone Bayilik Şartları

Vizyon Sahibi
Yaya Ve Araç Trafiğinin Yoğun Olduğu Bölgeler, Alışveriş Merkezleri, Vodafone, Turkcell, Vatan,teknosa Yakınları, Perakende İşletmeciliğine Uygun Ana Arterler Açılacak Mekanda Aranan özellikler Arasındadır.
İş Yeri Giriş Katında Olmalıdır. Giriş Katı Minimum 30 M2, Toplam Kapalı Alanı İse Minimum 30 M2 Olmalıdır. 200 Mt2 Kadar Bayilik Açabilirsiniz.30m2 ,50m2,100m2 şeklinde Açılan Bayilerimiz Vardır.Ön Cephe Genişliği; Minimum 2,5 M,6m Kadar Cephe Genişliği Olabilir. Her Kat İçin Tavan Yüksekliği Minimum 2.90 M Olmalıdır.

i-Stone Bayilik Açıklaması

Neden i-Stone Bayisi olmalıyım

Telefon sektörü içerisinde Aksesuar ,Teknik,Kişiye Özel Makineler konusunda lider konumda bir marka olması, yatırımcısını diğer markalardan bir adım öne taşıyor.

i-Stone 80’den fazla shop açma hedefi olan bir markadır. Bu  büyümeyi bayileri ile yaşamak birlikte gücüne güç atmak için yola çıkmış genç ve dinamik ekibi olan bir firmadır.i-stone  hem yeni pazar noktaları hem de kendini kanıtlamak isteyen bayileri ile dünya çapında bayilik fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Daha kapsamlı bir müşteri tabanına ulaşmak için makinalar, Teknik Parçalar, Baskılı Kapaklar, Deri Kılıflar gibi farklı ürün seçenekleri sunuyor. Rekabet edebilmek için yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Avantajları nelerdir?

1-Mobilya ve Tabeladan ücret alınmıyor ,Cirodan Pay alınmıyor.

2-Baskı Makinelerine Ücretsiz Özel Eğitim ,E-Ticaret Sitesi 

3-Özel teşvik Paketleri: Ücretsiz Eğitim ,Binlerce Tasarım

4.Sektörde Tek 3 i 1 arada Shop Açma imkanı(Kişiye özel makine parkuru Lazer kazıma,Fiber lazer markalama,Uv 3d baskı teknolojileri,Ekran Tamir Makineleri,Aksesuarda binlerce çeşit)

5.i-Stone Tabelası altında Telefon Satışı ,Fatura Tahsilatı,Kontor Satışı,Profesyonel Makineler ile Teknik Servis Hizmeti,Binlerce aksesuar çeşidi,Kişiye özel Baskı Makine Parkuru ile Sınırsız kar imkanı sunuyor.

i-Stone Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR