Horon Pide

Horon Pide Bayilik Açıklaması

Horon Pide Bayilik  Horon Pide Bayilik ve Bayilik Şartları Sizleri Türkiye'nin Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Kârlı Bir Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir Horon Pide Sahibi Olmak İstemez misiniz? Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konsept ile mevcut pide salonu enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır.

Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımız ve aynı zamanda iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız için gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır. Sizin için hazırladığımız avantajlı franchise şartlarımızla sizde kolayca Horon Pide sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı franchise daki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ'ni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır. 

Horon Pide Bayilik Ürün Hizmet Kapsamı : Pide / Restoran / Paket Servis / AVM Fast Food 

Bayilik Veren Firma : Horon Pide 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2012 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 3 

Bayilik Giriş Bedeli : 5.000 $ 

Gerekli Ortalama Sermaye : 75.000 $

Horon Pide Bayilik Şartları

İşyeri için şartlar; Cadde üstü, AVM'ler, toplu yerleşim alanları. Bayilik adayı için şartlar;Yatırım maliyetini karşılaması, doğru lokasyon seçmesi.

Horon Pide Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Horon Pide Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR