Hlm Çiğköfte

HLM Çiğköfte Bayilik Açıklaması

HLM Çiğköfte Bayilik

 HLM Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Başvurusu HLM Etsiz Çiğköfteleri; 2000 yılından bugüne, şarküteri ve çiğköfte mekanlarına toptan ve parakende olarak hizmet vermektedir. Ege Bölgesi'nin elit mekanlarının yanısıra; İzmir'de, Karşıyaka, Buca, Göztepe, Hatay, Balçova Kipa ve Denizli şubeleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 

HLM Çiğköfte BayilikHLM; Türkiye'de bir ilke imza atıp sadece şubelerinde bulabileceğiniz; (isteğe bağlı) HLM bademli etsiz çiğköftesi, cevizli etsiz çiğköftesi, acılı - acısız etsiz çiğköftesini sizlerin damak tadına uygun, ağzınıza layık her türlü lezzeti ile hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet sunmayı ve hijyenik gıda üretimini temel prensip kabul eden HLM, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla sektörde önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Ürünlerimiz; Türkiye ve AB uyum yasası gıda kodeksi standartlarına, MSB teknik şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca firmamız TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetm sistemine, HACCP ve TSE ürün kalite belgelerine sahiptir. HLM, tüm yiyecek çeşitleri ile müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışmakta ve ürünleri modern tesislerinde hijyenik şartlarda üretilmektedir. HLM Çiğköfte Bayilik

HLM Çiğköfte Bayilik Başvurusu

HLM Çiğköftenin seçkin şubelerinden biri olmak istermisiniz? HLM Çiğköfte Bayisiolmak için HLM Çiğköfte Bayilik Başvurusu yapmalısınız. Vermiş olduğum bu HLM bayilik başvuru formu linkteki formu doldurup HLM firmasına iletmeniz yeterlidir. Formdaki bilgiler değerlendirilip en kısa zamanda sizinle irtibata geçilecektir. HLM Çiğköfte Bayilik Başvurusu yaptığınız için teşekkürler.

 

HLM Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR