Hepsi Lahmacun

Hepsi Lahmacun Bayilik Açıklaması

Hepsi Lahmacun Bayilik

Hepsi Lahmacun’un hızla büyüyen bayilik zincirinin arkasında uzun yıllardır süregelen AR-GE, deneyim ve bilgi yatmakta. “Hepsi Lahmacun” bugün yenilenen yüzü ve modern tasarımıyla hedeflerini sadece ulusal ölçekte değil uluslararası ölçekte belirlemiş bir firma olarak franchise ailesini genişletmeyi sürdürüyor. 

Hepsi Lahmacun’ da en çok akılda kalanı güler yüzlü servis, modern ve rahat ortam, geleneksellemiş lezzetlerin fast food ortamına en leziz şekilde aktarılması ve seçilen eşsiz lezzetlerdir. Hepsi Lahmacun Bayilik

Hepsi Lahmacun Bayilik Sistemi ve Destekleri

 Hepsi Lahmacun Bayilik ve Bayilik Şartları Türk halkı olarak Lahmacun, Kebap, Pide çeşitleri atalarımızdan beri Türk yemek kültürünün merkezine yerleşmiş adeta 7 den 70 e herkesin en çok severek tükettiği ürünlerin başında gelmektedir. “Hepsi Lahmacun” bu geleneksel lezzeti giderek trendi artan sağlıklı pişim metodları ve diğer aparatif menü içerikleri (patates, içecekler, tatlı ve diğer ekstralar) ile daha tercih edilir bir sistem haline gelmiştir. 

Yer Seçimi Desteği : Doğru bir yatırımın %50 sinden fazlası doğru yer seçimi demektir. Hepsi Lahmacun, tecrübeli ekibi size bu konuda en doğru noktaları belirlemede destek olmaktadır. 

Modern Dizayn : Önce göze sonra mideye hitap etmek esastır. Bu sebeple restorantların en rahat , işlevsel ve beğeni toplayan şekilde dizaynı sistemin önemli bir parçası ve franchisee’nin işe başlarken gücünü oluşturmaktadır.

Açılış Desteği :Tecrübeli Hepsi Lahmacun operasyon ekibi açılış aşamasında personel seçiminden, seçilen personelin eğitimine, restoran’ın eksiksiz ve başarılı açılışı için en ince detayları düşünerek bu konuda franchisee’ye destek olmaktadır. 

Eğitim ve El Kitapları : Hepsi Lahmacun franchisee’si işe başlamadan restoran’ın faaliyeti süreçlerinde başvuracağı ve en kapsamlı detaylarla hazırlanmış işletme kitapçıkları sayesinde kendini emin ellerde hissetmektedir. Ayrıca personel el kitapçıkları da franchisee’ye yeni gelen personelin eğitimi konusunda kolaylık sağlamaktadır. 

Sürekli Denetim ve Satış Desteği : Hepsi Lahmacun tüm restoranlarını sürekli ziyaret ederek franchisee’lerini satış ve hizmet yönünden kuvvetlendirir. Eksikleri görerek zamanında müdahale imkanı sağlar. Hepsi Lahmacun, markanın tanıtımı ve halkla ilişkiler faaliyetleri ile restoranların müşteri potansiyelinin artması ve marka bilinirliliğinin yaygınlaşması yönünde çalışmalarda bulunur. 

Lojistik ve Hammadde Desteği : Hepsi Lahmacun, franchisee’si neyi nerden temin edicem diye düşünmez. İhtiyacı olan hammadde merkez tarafından temin edilir ve restoran’a kadar gerek merkez gerekse de Hepsi Lahmacun seçilmiş tedarikçileri tarafından ulaştırılır.

Hepsi Lahmacun Bayilik Şartları

Hepsi Lahmacun öncelikle hedefleri olan başarılı bir geçmişe sahip, müşteri ve hizmet odaklı düşünebilen kişilikte bireyleri Hepsi Lahmacun Franchise Sistemine davet etmektedir. 

Hepsi Lahmacun için gerekli yatırım sermayesi açılacak restoranın bulunduğu yer ve büyüklüğe göre değişiklik gösterse de 90.000.TL ile 200.000 TL arasında olmaktadır. Bir Hepsi Lahmacun Bayilik adayı bu işi ana işi olarak benimsemeli ve sahip olduğu Hepsi Lahmacun Bayilik restoranlarının sayısını artırmayı hedeflemelidir.

Hepsi Lahmacun Bayilik Sahibi Olmanın Aşamaları

Hepsi Lahmacun ailesine katılacak franchise adayları sırasıyla şu işlemleri tamamlarlar.

  • Bilgi Edinme
  • Başvuru Formunu Doldurup Gönderme
  • Ön Görüşmeye Katılma
  • Ön Anlaşma ( Niyet Mektubu)
  • Yer Seçimi
  • Sözleşme
  • Eğitim Başlangıcı
  • Dekorasyon Aşaması
  • Personel Alımı ve Kadro Eğitimi
  • Açılış

Hepsi Lahmacun Hedeflenen Bayilik Noktaları

Hepsi Lahmacun restoranları için en ideal satış noktaları belli bir nüfus yoğunluğunun sürekli bulunduğu, alışveriş caddeleri, ideal shopmix ve çekim merkezlerinin içinde yer aldığı alış veriş merkezleri, otobanlar üstü konaklama tesisleri, büyük iş merkezleri ve sanayi siteleri gibi yoğun iş yerlerinin bulunduğu bölgeler. 

Hepsi Lahmacun Bayilik Hakkında : "Lahmacun sağlık açısından çok önemli bir yemektir. İçeriği olan malzemeler (domates, soğan, maydanoz, limon) insanlığa sağlık sunmaktadır." Türkiye’deki fastfood kültürünün, kendi kültüründen beslenmesi gerekliliğini savunan Hepsi Lahmacun; gücünü geleneksel yemek kültürümüzden ve Ramazan Bingöl Et Lokantalarının tecrübesinden alıyor. Geleneksel lezzetlerimiz lahmacunu 2 dakikada standart olarak aynı kalitede pişirebilmekte, Türkiye’de ilk 4 peynirli ve çedarlı lahmacun ürününü çıkarmaktadır.

Bu ürünleri pizza yiyen müşterilerimizi daha farklı tatlar ile tanıştırmak ve lahmacunu evrensel bir lezzet haline getirebilmek amacı ile yapan Hepsi Lahmacun, Tavuklu lahmacunu da bu amacın bir diğer ürünü olarak hizmete sunmuştur. Hızlı yaşadığımız dünyada oturup yemek yemeye vakti olmayan ama geleneksel kültürümüzden vazgeçmek istemeyenler için ürünlerimizi gün geçtikçe geliştirmektedir. Vazgeçemediğimiz lezzetimiz Kebabımızı, aynı lezzette 3 dakika içinde hem dürüm hem ekmek arsı olarak sunuyoruz. İçli Köfteyi 2 dakikada, Künefeyi 3 dakikada, Kebabı 3 dakikada, Dürümü 3 dakikada, üretip müşterilerimize sunuyoruz. En iyi fastfood'un Türk Mutfağında olduğuna inanıyor, bu inancımızı ürünlerimize yansıtarak beğeninize sunuyoruz.

Hepsi Lahmacun Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR