1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Harbi Döner

Harbi Döner

Gıda sektöründe 2004 yılında faaliyetlerine başlayan Harbi Döner şube sayısını bayilik yolu ile artırmaya devam ediyor.

Fast Food

100000 ₺

Harbi Döner Bayilik

Harbi Döner 2004 yılında ilk şubesini açan ve gıda sektöründe faaliyetlerine başlayan bir marka olarak kısa sürede sağladığı büyük gelişme ile dikkat çekiyor. Eşsiz sosundan gelen lezzeti ve hızlı self servisi ile gıda sektörüne yeni bir soluk getiren markamız iş hacmini ve şube sayısını bayilik vererek artırmayı hedefliyor. Hijyen, kalite ve lezzet standartlarımızı en üst noktada tutmak için çalışmalarımızı sürdürüyor ve kalitemizi sahip olduğumuz sertifikalar ile de belgeliyoruz. Ülkemizin her köşesine ulaşma yönündeki hedefimizi gerçekleştirebilmek için başta İstanbul olmak üzere tüm illerimizdeki restoran ağımızı genişletebilmek için bayilik başvurularını titizlikle değerlendiriyoruz.

Harbi Döner Bayilik Şartları

Harbi Döner almak isteyen girişimcilerimizden Türkiye’nin tüm bölgeleri için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Bayilerimizin gıda sektörünün gereklilikleri arasında yer alan esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesine, hijyen, sağlıklı hammadde ve ürünler ile müşteri memnuniyeti konusunda standartlarımıza uymasına özen gösteriyoruz.  Açılacak işletmelerimizin kalabalık, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını istiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcimiz markamıza talebini ilettikten sonra kendisini bir ön tanışma için davet ediyor ve bayilik şartlarımız ile ilgili genel bilgileri veriyoruz. İşletmenin açılacağı lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmalarımızı yapıyor ve sonuca göre uygunluk veriyor ya da farklı bir alternatif belirliyoruz. Ardından bayi adayımız ile aramızda bayilik sözleşmemizi imzalıyor ve bayilik alan işletmemizin açılış hazırlıklarını başlatıyoruz. Şubelerimizi ortalama 15 günde açılışa hazır hale getiriyor; bayilerimizden reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmiyoruz. 

Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 100.000 TL civarında olmakla birlikte bazı koşullara göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle bayilik almak isteyen girişimci adaylarımızın marka yetkililerimiz ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. 

Harbi Döner Bayilik Avantajları

Harbi Döner bayilik alan girişimcilerimiz kendilerine sağladığımız destekler ve oturmuş sistemimiz sayesinde yalnızca müşterileri ile ilgilenebiliyor ve satış yapmaya odaklanabiliyorlar. Markamızın franchise anlayışı bayilerinin her konuda arkasında durmaya dayanıyor. Yüksek karlılık oranlarımız, düşük yatırım maliyetlerimiz ve lezzeti ekonomik fiyatlarla sunmamız sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz yaptıkları yatırımı 6 – 12 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Ürünlerimizdeki yüksek kalite bayilerimize sadık bir müşteri kitlesi ve giderek yükselen satış grafikleri olarak dönüyor.

Harbi Döner bayilik alan girişimcilerimizi markamızın standartlarına uygunluğu göz önünde bulundurularak titizlikle seçiyoruz. % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen markamız kaliteden asla taviz vermeyen anlayışına bayilik alan girişimcilerinin de sahip olmasını bekliyor. Harbi Döner olarak yüksek karlılık oranlarımız sayesinde bayilik almak isteyen girişimcilerimize karlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Sektördeki deneyimimizi ve birikimimizi bayilik alan yatırımcılarımız ile paylaşıyor ve bayilik yolu ile açılan işletmelerimizi ayrılmaz bir parçamız olarak kabul ediyoruz.  

Harbi Döner Bayilik Destekleri

Harbi Döner bayilik alan girişimcilerimize kendileri için en doğru yer seçimini gerçekleştirebilmeleri için destek oluyoruz. Bu konuda sektördeki deneyimimizi ve yaptığımız araştırma sonuçlarını değerlendirerek rehberlik yapıyoruz. Açılacak işletmelerimizin tasarımını profesyonel mimari ekibimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Harbi Döner bayilik alan girişimcilerimiz işletmelerini açtıktan sonra yaptığımız düzenli denetimler ile tüm işletmelerimizde kalite standardının korunmasını sağlıyoruz. 

Harbi Döner bayilik alan girişimcilerimize lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmalarından işletme dekorasyonuna kadar pek çok alanda destek veriyoruz. Merkezi olarak yapılan reklam çalışmalarımız ve kampanyalarımız sayesinde bayilerimizin de daha fazla kişiye ulaşmasını ve karlı işletmeler haline getirmelerini hedefliyoruz. İşletme açıldıktan sonra karşılaşılabilen sorunlarda da bayilerimizi yalnız bırakmıyor;  tüm işletmelerimizde hizmet ve kalite standardizasyonunun sağlanması için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz.

 

 

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

Harbi Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Harbi Döner Şartlar & Koşullar

  • Mağazacılık tecrübesi olan ve bu konuda çalışmaya istekli kendi işinin başında duracak güler yüzlü
  • Yeterli kuruluş sermayesine sahip
  • Bölgesini ve portyföyünü takip ederek oluşacak talepleri bildirmesi ve anafirma ile koordinasyon halinde olması

Harbi Döner Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör