Hacıoğlu

1965 Yılından Günümüze Lezzetinden Ödün Vermeden Gelen Hacıoğlu; 1993 Yılından Bu Yana Bayilik Veren Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Hacıoğlu Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Hacıoğlu bayilik bedeli işletmenin alanına göre değişiklik göstermekle birlikte 500 ila 750 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Kesin bilgi bayilik başvurusu yapıldıktan sonra paylaşılacaktır.

Hacıoğlu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hacıoğlu Bayilik Şartları

Bayilik Başvuru Formunun Doldurulması
Markanın Kriterlerine Uyan Lokasyon Seçilmesi
Girişimci Bir Ruha Sahip Olunması
Gerekli Yatırım Tutarına Sahip Olunması

Hacıoğlu Bayilik Açıklaması

Hacıoğlu Bayilik

 

%100 Türk sermayesi ile kurulan, birbirinden leziz ürünleri ile sürekli büyümeye devam eden Hacıoğlu bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Bursa’dan yayılan lezzetleri ile 1993 yılında franchise vermeye başlayan marka, bilinirliğini giderek arttırıyor. 

Kuruluşunun ilk yıllarında yalnızca lahmacun ve kebap çeşitleri sunan Hacıoğlu ilerleyen dönemlerde et döner, soslu kanat, patates kızartması, salata, döner ve kendi patentli yiyecekleri de tüketicilerle buluşturmaya başladı. 

Yüksek teknolojiye sahip modern ekipmanlar kullanarak hedef kitlesinin memnuniyetini kazanan Hacıoğlu, marka bilinirliğini ve buna bağlı olarak da marka değerini giderek arttırıyor. Reklam yatırımları ve lezzetli ürünleri ile girişimcilerin yakın markajında olan Hacıoğlu bayilik almak isteyenlerden kararlılık, girişimcilik, hijyen standartlarına uyulması ve güler yüzlü hizmet anlayışı benimsemesi gibi temel isteklerde bulunuyor. 

İstanbul, Ankara, Antalya, Kocaeli, Adapazarı, Konya, Trabzon, Bolu, Karabük ve Bursa’da hem kendi bünyesinde açtığı hem de yatırımcılara açma yetkisi sunduğu şubeleriyle hizmet veren Hacıoğlu; geleneksel Türk lezzetlerini yenilikçiliği ile birleştirerek hedef kitlesi için uğrak adreslerden biri olmayı başarıyor. 

Hacıoğlu Bayilik Şartları

Hacıoğlu bayilik almak özellikle gıda sektörüne girmek isteyen girişimcilerin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Markanın şubeleri henüz Türkiye geneline yayılmadığı için girişimciler için birçok il fırsat barındırıyor. 

Hacıoğlu bayilik almak isteyenlerin gerekli yatırım bütçesine sahip olmaları gerekiyor. Firma franchise isim bedeli olarak 40 bin USD talep ediyor. Toplam yatırım tutarı işletmenin açılacağı lokasyonun m2 cinsinden alanına göre değişiklik gösteriyor. İşletmenin dekorasyonu ve gerekli ekipmanlar başına hesaplanan yatırım bedelinin ise yaklaşık 150 bin USD olduğu biliniyor. Yatırım geri dönüş süresi ortalama olarak 3 sene süren Hacıoğlu bayilikleri yatırımcılarına karlı ve prestijli bir iş sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Hacıoğlu bayilik almak isteyen girişimcilerin geçmiş dönemdeki tecrübeleri de firma yetkileri tarafından dikkate alınıyor. Personel yönetimi konusunda deneyimli olanlar, gıda sektöründe tecrübesi bulunanlar ve bu alanda kariyerlerine devam etmek isteyenlerin bayilik başvuruları önceliklendiriliyor. 

Hacıoğlu bayilik almak için bulunması gereken lokasyonun genel özellikleri ile ilgili firmadan bilgi alamadığımızı bunun için net bir bilgi veremeyeceğimizi söylemek istiyoruz. Hacıoğlu bayilik başvurusu yapan ve ön elemeleri geçen girişimciler Hacıoğlu bayilik şartları ile ilgili en doğru bilgiye erişebilirler. 

Hacıoğlu Bayilik Almak Karlı Mıdır?

Hacıoğlu, köklü bir geçmişi olan, sektöre yenilikçi bir bakış açısı getiren ve marka bilinirliği çalışmalarına hızla devam eden bir franchise zinciridir. Geleneksel lezzetler sunması ve marka bilinirliğinin yüksek olması bayilik almayı düşünen girişimcilerin en önemli kozları arasında bulunur. 

Sıfırdan gıda sektörüne yatırım yapmaktansa Hacıoğlu bayilikleri ile yüksek bir marka bilinirliğine kavuşulur. Markanın yüksek kalite standartları ve düzenli olarak reklam yapması girişimcilerin ticari faaliyetlerine ilk başladıkları dönemlerdeki en büyük kaygılarını azaltır. 

Hacıoğlu bayilik verdiği girişimcilere sunduğu desteklerle de onları rakiplerine karşı savunmasız bırakmaz. Bölge koruması desteği sunarak bayilerinin karlılıklarını dağıtmaz. Lokasyon seçimi sırasında kendilerine danışmanlık verir ve seçilen lokasyon yüksek karlılık getirmeyecekse girişimcilere bu alanda bilgi aktarılır. Aynı zamanda pazarlama, eğitim, lojistik ve satın alma destekleri ile de bayilerinin ticari sorunlarını minimize etmeyi amaçlar. 

Siz de Türk damak tadını fast food kültürüyle bütünleştiren ve pazarda özel bir yere sahip olan büyük bir firmadan franchise almak istiyorsanız Hacıoğlu bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.  

Hacıoğlu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR