Hacı Kamil Töre Köfte

Tire Köftesinin En Eski Temsilcisi Olan Hacı Kamil 1936 Tire Köfte Kaliteden Ödün Vermeden Lezzetlerini Sunmaya Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Hacı Kamil Töre Köfte Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hacı Kamil Töre Köfte Bayilik Şartları

Başarı Odaklı Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Ticari Alanda Deneyimli Olmak
İşinin Başında İstikrarlı Bir şekilde Durmak
Marka Değerleri İle Uyum Sağlamak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

Hacı Kamil Töre Köfte Bayilik Açıklaması

Hacı Kamil Tire Köfte Bayilik

Hacı Kamil gıda sektörü içindeki yolculuğuna başladığında müşterilerine yalnızca Tire köfte sunmakla birlikte günümüzde Ege’nin en lezzetli tatları ile zenginleştirdiği menüsü ile hizmet vermektedir. Kalitesi ve hizmet anlayışı ile dikkat çeken Hacı Kamil 1936 Tire Köfte gıda sektöründe bayilik veren firmala rarasında yer almakta ve gelen bayilik taleplerini titizlikle değerlendirmektedir. Bayilik verdiği girişimciler ile birlikte markasını daha ilerilere taşımayı hedefleyen Hacı Kamil Tire Köfte en uygun yatırım maliyeti ile alınabilecek en karlı bayilik alternatifleri arasında bulunmaktadır. Türkiye geneline bayilik veren ve Türkiye’nin farklı illerindeki hedef kitlesine en kaliteli ve leziz Tire köftelerini sunmayı amaçlayan Hacı Kamil, lezzeti kalite ile birleştirenler arasında yer buluyor. 

Hacı Kamil Bayilik Şartları

Hacı Kamil bayilik alan girişimcilerin işletmelerini tercihen önünde açık alan bulunan ya da teraslı, giriş basamağı bulunan, merdiveni olmayan 100 metrekare alana sahip dükkanlârda açmalarını istemektedir. Markadan bayilik almak için gereken yatırım rakamı seçilen lokasyona göre değişiklik göstermekte bu nedenle en doğru bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Hacı Kamil bayilik alan girişimcinin işinin başında bulunmasını talep etmektedir. Marka bayisi olan girişimcilerine işyerlerini anahtar teslim olarak sunabilmekte ya da girişimci markanın konseptine sadık kalmak koşulu ile kendisi de işyerini açılışa hazır hale getirebilmektedir. Ortalama şube kurulum süresi 45 ile 60 gün arasında değişiklik gösteren Hacı Kamil bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmemektedir. Hacı Kamil bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden bayilik taleplerini ilettikten sonra ilk görüşme telefonda gerçekleştirilerek yatırım koşulları ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Ardından yatırımcı ile bir araya gelinmekte ve karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Hacı Kamil Bayilik Avantajları

Hacı Kamil 1936 Tire Köfte bayilikalan girişimciler marka bilinirliği yüksek ve sadık kitlesine sahip bir markanın çatısı altında ticari hayata atılmanın avantajını yaşamaktadırlar. % 70 - % 80 oranında yüksek bir karlılığa sahip olan  Hacı Kamil 1936 Tire Köfte bayilik alan girişimcilerine yatırımlarını 24 ile 36 ay arasında geri kazanma olanağı sunmaktadır. Marka müşterilerine sunduğu benzersiz ürün konsepti ve ekonomik fiyatları sayesinde geniş bir kitleye hitap etmekte bayiler de müşteri kitlelerini sürekli olarak artırabilmektedirler. Yatırım maliyeti düşük olan Hacı Kamil 1936 Tire Köfte bayilik alan girişimcilerinin kullandıkları ürünlerin transferini soğuk zincirin bozulmadığı sağlıklı bir şekilde düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Taze ve lezzetli ürünlerinin yanı sıra üstün hizmet kalitesi konusundaki standartların gerçekleştirilmesi konusunda da çok hassas olan Hacı Kamil 1936 Tire Köfte tüm işletmelerinde müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını hedeflemekte ve bu doğrultuda bayilerine ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlamaktadır.

Hacı Kamil Bayilik Destekleri

Hacı Kamil bayilik alan girişimcilere personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi ve bölge koruması alanlarında destek sağlanmaktadır.

Siz de gıda sektöründe yer almak istiyorsanız hem yurt içinde hem de yurt dışında bayilik veren Hacı Kamil bayilik şartları araştırabilir ve güncel yatırım sermayesi ile ilgili olarak marka yetkililerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Hacı Kamil Töre Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR