Güvenpınar Su

Güvenpınar Su Bayilik Açıklaması

Güvenpınar Su Bayilik

Güvenpınar Su Bayilik Hakkında : Güvenpınar, 1990 yılından bu yana, Belgrat Ormanlarından çıkan, yüksek nitelikli, zengin mineralli doğal kaynak suyudur. Tesislerimizde 0,33 – 0,5 – 1,5 – 5 – 10 – 15 - 19 lt. pet su, 125cc 200cc 250cc 300cc 330cc pet bardak su ve 19 lt. PC. geri dönüşümlü Damacana su üretimi yapılmaktadır. Tesislerimizin İstanbul’a yakın olması doğal kaynak suyunun müşterilerimize daha ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu durumda müşterilerimiz, Güvenpınar’ın kendilerine sunduğu bütün imkanlardan eksiksiz faydalanmaktadırlar.

Güvenpınar Su Bayilik ve Bayilik ŞartlarıGüvenpınar doğal kaynak suyu üretim kademesinde yaptığı yatırımlarla da müşterilerimize her zaman daha iyiyi sunmak için seferber ettiği çalışmaları arasında gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, sektörde üst sıralara çıkarak, her geçen gün pazar payını artırmaktadır. ISO9001, ISO22000 ve Tüketici Altın KALİTE belgeleri ile, standart, hijyenik, kaliteli üretim ve sürekli hizmeti kendisine ilke edinen Güvenpınar, üstün teknoloji ile donatılmış laboratuarlarında, deneyimli kimyagerlerle en sağlıklı koşullarda en kaliteli suyu size sunmak için gayret sarf etmektedir.Güvenpınar tesisimizden size ulaşan sular, doğal ve kimyasal özellikleri değiştirilmeden en tabii haliyle dünya standartlarına uygun el değmeden tam otomatik makinalarda üretilmektedir. Tesislerimizde ayrıca doğal kaynak suyundan Sır ve Güven markalı C vitaminli limonata, vişne ve benzeri her türlü meyve aromalı içecek üretimide yapılmaktadır. İşte bunun için de müşterileri Güvenpınar’la özlediği doğal kaynak suyunu güvenle içerler.

Güvenpınar Su Bayilik Şartları

  1. Güvenpınar kalite standartlarında hizmet verebilecek düzeyde olmak (Depo, Eleman, Kılık kıyafet düzgünlüğü)
  2. İşini kurmak ve geliştirmek için gerekli yatırımları yapabilecek durumda olmak (Araç, Yatırım gücü)
  3. Tüketiciye, Güvenpınar'a ve kendi ticari işletmesine artı değer sağlayabilecek kapasitede olmak.
  4. Bölgesindeki rakipleriyle sağlıklı bir rekabet içine girebilcek kapasitede olmak. (Su sektör tecrübesi, Rekabet ortamın değerlendirmesi)

Güvenpınar Su Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Güvenpınar Su Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Güvenpınar Su Bayilik Başvurusu yapabilirler. Güvenpınar Su Bayilik, Güvenpınar Su Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler.

 

Güvenpınar Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR