Kayla Gurme

Karadut Suyu, Karadut Çayı, Karadut Lokumu, Karadutlu Türk Kahvesi Lezzetlerini Türkiye Ile Tanıştıran Kayla Gurme, Tüm Kahve Çeşitleri, Bitki Ve Meyve Çayları Gibi Daha Pek Çok Ürünlerle Tedarik..

Kayla Gurme Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Kayla Gurme Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kayla Gurme Bayilik Şartları

Belirlenen İllerin ürün Pazarlamasının Ve Dağıtılmasının Kolay Olması İçin Merkez Lokasyonlarda Bulunması.
Min: 1yıl Max: 3yıl Bayi İle Sözleşme Yapılacaktır.
Bayinin Tüm Bölgeye Hakim Olabilmesi İçin Gerekli Personel Ve Araç Donanımına Sahip Olması Gerekiyor.
Ürünlerin Muhafaza Edilebilmesi İçin Bayinin Alanının Uygun Olması Gerekir.

Kayla Gurme Bayilik Açıklaması

2015 yılında “en doğal karadut ürünlerini müşterilerine ulaştırmak” gayesiyle yola çıkan Kayla Gurme, geçen 3 yıllık süreçte Türkiye’nin bir çok bölgesine, en doğal karadut ürünlerini ulaştıran lider firma konumuna gelmiştir.

Karadut suyu, karadut çayı, karadut lokumu, karadutlu Türk kahvesi lezzetlerini Türkiye ile tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, bitki ve meyve çayları gibi daha pek çok ürünlerle tedarik yelpazesini genişletmeyi başarmıştır. Merkezi İstanbul’da bulunan, Anadolu ve Avrupa yakalarında 500’ün üzerinde yoğun müşteri kitlesine sahip olan Kayla Gurme, ayrıca Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Ordu, Hatay, Amasya, Çorum, Düzce, Giresun, Tokat illerinde geniş bayi ağına sahiptir.

Yurt içindeki çalışmalarını başarılı bir biçimde yürüten Kayla Gurme, ilk yurt dışı açılımı olarak Suudi Arabistan’a ürün tedarikine başlamış ve bu minvaldeki çalışmalarına devam etmektedir. Doğallığa, saflığa verdiği önem ve yenilikçi duruşuyla Kayla Gurme, müşterilerine en doğal ve özel lezzetleri ulaştırma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Kayla Gurme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR