1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Kayla Gurme

Kayla Gurme

Karadut suyu, karadut çayı, karadut lokumu, karadutlu Türk kahvesi lezzetlerini Türkiye ile tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, bitki ve meyve çayları gibi daha pek çok ürünlerle tedarik yelpazesini genişletmeyi başarmıştır.

Gıda

10000 ₺

2015 yılında “en doğal karadut ürünlerini müşterilerine ulaştırmak” gayesiyle yola çıkan Kayla Gurme, geçen 3 yıllık süreçte Türkiye’nin bir çok bölgesine, en doğal karadut ürünlerini ulaştıran lider firma konumuna gelmiştir.

Karadut suyu, karadut çayı, karadut lokumu, karadutlu Türk kahvesi lezzetlerini Türkiye ile tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, bitki ve meyve çayları gibi daha pek çok ürünlerle tedarik yelpazesini genişletmeyi başarmıştır. Merkezi İstanbul’da bulunan, Anadolu ve Avrupa yakalarında 500’ün üzerinde yoğun müşteri kitlesine sahip olan Kayla Gurme, ayrıca Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Ordu, Hatay, Amasya, Çorum, Düzce, Giresun, Tokat illerinde geniş bayi ağına sahiptir.

Yurt içindeki çalışmalarını başarılı bir biçimde yürüten Kayla Gurme, ilk yurt dışı açılımı olarak Suudi Arabistan’a ürün tedarikine başlamış ve bu minvaldeki çalışmalarına devam etmektedir. Doğallığa, saflığa verdiği önem ve yenilikçi duruşuyla Kayla Gurme, müşterilerine en doğal ve özel lezzetleri ulaştırma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

  1. Enerji İçecekleri
  2. Sıvı Yağ
  3. Baharat

Kayla Gurme Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kayla Gurme Şartlar & Koşullar

Kayla Gurme Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör