Gülaylar Altın

90 Yıllık Tecrübesini Sürekli Değişim Ve Gelişimi Temel Ilke Olarak Benimseyerek Mücevher Sektörüne Yansıtan Gülaylar Altın Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Gülaylar Altın Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Gülaylar Altın Bayilik Şartları

Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın Stratejilerine Uygun Lokasyon Temin Etmek
Marka Değerlerini Yansıtacak Bir Vizyona Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak

Gülaylar Altın Bayilik Açıklaması

Gülaylar Altın Bayilik

1926 yılından beri mücevher sektörü önde gelenlerinden biri olan Gülaylar Altın’ın bir numaralı amacı, müşterilerine kusursuz kalitede bir hizmet sunmaktır. Müşteri memnuniyeti her zaman için ilk hedefi olan firma, kusursuz işçiliğini eşsiz tasarımları ile birleştirmekte ve bunları en uygun fiyat ile müşterilerine sunmaktadır. Altın ve pırlanta olmak üzere iki kategoride tasarımlarını sunan Gülaylar Altın, sektördeki yerini daha da büyütebilmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 

Siz de Gülaylar Altın bayilik alarak karlı ve prestijli bir başlangıç yapmak için; Gülaylar Altın bayilik şartları ve Gülaylar Altın bayilik avantajları hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Gülaylar Altın Bayilik Şartları

Gülaylar Altın, yatırımcılarına sermaye büyüklüğüne ve mağaza konumlarına göre 3 farklı konseptten kendisine uygun olanı seçerek sistemine dahil olma fırsatı sunmaktadır. 

Girişimcinin açacağı mağazanın, bulunduğu şehrin en prestijli caddelerinden ya da alışveriş merkezlerinden birinde bulunması gerekmektedir. Mağaza büyüklüğünün minimum 50 m2 olması koşulu bulunmaktadır. Ürün ve yatırım bedelleri açılacak olan mağazanın lokasyonu, m2 olarak büyüklüğü ve hedef kitlesi olan müşteri grubunun özelliklerine göre belirlenmektedir. 

Korner olmayı tercih eden yatırımcıların, müşteri profiline en uygun olan ürünleri mağazasının özel olarak ayrılmış bir bölümünde sergilemesi gerekmektedir. Korner sistemi, mağaza içi ve/veya vitrin için korner seçeneklerini kapsamaktadır. Bayilik konseptini tercih eden yatırımcılar, 50 m2 ve üzeri bir alanda kurulan mağazada Gülaylar Altın kurumsal kimliği dahilinde hizmet vermektedir.

Gülaylar Altın bayiliği almak isteyen girişimcilerin öncelikle, firmanın internet sitesinden Gülaylar Altın Franchising Başvuru Formu’nu doldurması gerekmektedir. 

 Gülaylar Altın Bayilik Avantajları

Franchise, satış noktası ya da corner olarak Gülaylar Altın ailesine katıldığınız andan itibaren saygın bir firma ile çalışmanın avantajlarını yaşamaya başlayacaksınız. Firmanın kurumsal know-how’ı ve sektördeki gücü sayesinde yatırımlarınızı kısa sürede kara dönüşmüş olarak geri almaya başlayabileceksiniz. Konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple çalışarak, uluslararası standartlarda hizmet veren bir firmanın sunduğu ayrıcalıkları yaşayabileceksiniz. 

Mağaza açılış sürecinde de girişimcilerine destek veren Gülaylar Altın sayesinde, temsilcisi olduğunuz firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşecek ve müşterilerinize sunduğunuz kalitede bir standardizasyon yakalayabileceksiniz. Gülaylar Altın tarafından mağaza içi verimliliğin arttırılmasına yönelik düzenli olarak verilen eğitimler, mağaza içi düzeninizin ve satış performansınızın sürekli yükseliş trendinde olmasını sağlayacaktır. 

Internet ortamında merkeze online olarak bağlanıp operasyonlarınızı yönetmeniz, size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Satış sonrası teknik servis ve garanti sertifikaları sunulması, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanızı ve müşteri sadakatinin gelişmesini sağlayacaktır. Yeni müşteriler edinmek ve mevcut müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek için kullanılan CRM sistemi, kişiye özel hizmet anlayışı sayesinde müşteri ile marka arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirecektir. 

Reklam ve tanıtım çalışmaları sayesinde marka bilinirliğiniz giderek arttırılacak, bu da yeni müşterilere ulaşabilmeniz için önemli bir adım olacaktır. Gülaylar Altın’ın ürünün AR-GE aşamasından tüketiciye ulaşana kadar geçen süre içerisinde ürün için en uygun fiyatı belirlemesi, müşterilerinizin en yüksek kaliteye en uygun fiyat ile ulaşmasını sağlayacaktır. Bu da bir süre sonra kemikleşmiş bir müşteri kitlenizin oluşmasına ve kısa sürede kar etmenize olanak tanıyacaktır.

Siz de mücevher sektörüne yatırım yapmak ve bunu yaparken yılların deneyimine sahip prestijli bir firmanın güvencesi ile harekete geçmek istiyorsanız, Gülaylar Altın bayilikiçin internet sitesinden Franchise Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz.

Gülaylar Altın Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR