Granny's Waffles

2013 Yılında Dubai’Den Master Franchise Alarak İstanbul’Da Ilk Şubesini Açmış Bir Işletmeyiz. Bu Gün, Alanında Uzmanlaşmış, Sektöründe En Başarılı Işletmelerden Biri Olarak 10 Şubemiz Ile Waffle..

Granny's Waffles Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* 75.000 TL - 150.000 arasında

Granny's Waffles Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Granny's Waffles Bayilik Açıklaması

Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmeyiz. Bu gün, alanında uzmanlaşmış, sektöründe en başarılı işletmelerden biri olarak İstanbul’da 4, Sakarya’da 2, İzmit’te 1 ve Dubai’de 3 şubemiz ile waffle lezzetini tatlı severlerle buluşturuyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu günlere gelene kadar değişmeyen disiplinli ilkelerimiz ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız sayesinde kısa sürede gittikçe büyümüş ve her geçen gün kaliteyi artırma anlayışımız sayesinde Granny’s Waffles adını, waffle dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri haline getirmiş durumdayız.

Marka değerimizi korumak ve daha da güçlendirmek için alanında en etkin ustalarla çalışıyor, tüm tatlarımızı en doğal ürünleri kullanarak, içlerinde katkı maddesi bulunmadan üretiyoruz. Sağlıksız ve zararlı katkı maddelerinden uzaklaşmayı ve doğal olanı tüketmeyi hedefleyen bilinçli tüketicilerimizin beğenisi sayesinde bu gün, Granny’s Waffles güvencesi ve kalitesi ile waffle taze hamuru, waffle mix ve waffle soslarını online olarak dünyanın dört bir yanına ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Sağlık, kalite ve hijyen alanındaki titiz tavrımız ve şeffaf üretim anlayışımız ile Helal Sertifikası, İSO 22000, İSO 9001, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim Belgesi, Tarım Bakanlığı Gıda Satış Belgesi sertifikalarını almaya hak kazanmış ve daha başarılı olmak için asla durmadan, daima daha iyisini hedefleyerek çalışan bir işletmeyiz.

Herkes aynı lezzetle Waffle yiyebilsin diye Granny’s Waffles…

Granny's Waffles Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR