Gökdi̇l Yabanci Di̇l Eği̇ti̇m Merkezi̇

GÖKDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 200.000 - 250.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

GÖKDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

GÖKDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Şartları

Markanın Kurumsal Kimliğine Uygunluk
Eğitimci Olmak Ya Da Eğitimci Geçmişi Bulunmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

GÖKDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Açıklaması

English Time Bayilik

Gökdil Yabancı Dil Eğitim Merkezi 1972 yılında kurulmuş olup uzun yıllar Türkiye’nin ilk ve en eski yabancı dil eğitim kurumu olarak hizmet verdi. 2004 yılında Time Education Group tarafından devir alındığından bu yana English Time markası ile eğitim sektörünün en güçlü ve köklü isimlerinden olan Time Education Group bünyesinde yer alıyor. TDA Group bünyesinde bilgisayar destekli yabancı dil eğitimi, meslek eğitimleri, öğretmen merkezli yabancı dil eğitimi, kurumsal ve kişisel eğitimler, meslek kazandırma ve kariyer geliştirme eğitimleri ve eğitim yayıncılığı hizmetleri sunuluyor. Sektörün her alanını kapsayan programları ve hizmetleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor ve bünyemizdeki tüm eğitim kurumlarının temel etik değerlerimizi eğitim programlarına en üst düzeyde yansıtmalarını istiyoruz.

English Time Bayilik Şartları

English Time Dil Okulları olarak sektördeki deneyimimizi, buna dayanan başarılarımızı ve kaliteli eğitim anlayışımızı hem yurt içinde hem de yurt dışında açtığımız şubelerimiz ile geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor, bu hedefimize ulaşmak için de bayilikler veriyoruz. Türkiye’de henüz şubelerimizin bulunmadığı illerdeki tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilmek için hayata geçirdiğimiz English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademileri ile eğitim sektöründe bayilik almak isteyen kişilere karlı bir iş imkanı sağlıyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerin eğitimci ya da eğitimci geçmişi olan kişiler olmasını istiyoruz. Bayi adaylarımız yurtiçi bayilik taleplerini www.englishtimeakademi.com, yurt dışı bayilik taleplerini ise www.englishtime.com adreslerinde yer alan başvuru formlarını doldurarak Franchise Koordinatörlüğümüze iletebiliyorlar. Adaylarımızın başvurularının ulaşmasının ardından markamız yetkilileri  kendilerine franchise ön tanıtım dosyamızı gönderiyorlar. Ardından bayi adaylarımız ile bir tanışma toplantısı düzenliyor ve gizlilik anlaşmasının imzalanmasının ardından bayi adayımıza genel bayilik şartlarımızı içeren kurumsal tanıtım dosyamızı sunuyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimci adayımızın ilgilendiği bölgeyi ziyaret ediyor ve bayi adayımız ile ikinci toplantımızı bölgede gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıdan sonra bayi adayımıza kendisine özel olarak ücretlendirilmiş en son franchise koşullarımızı içeren franchise teklifimizi iletiyoruz. Karşılıklı olarak tüm konularda anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Franchise Alan girişimcimizin mali yükümlülüklerini yerine getirmesinin ardından marka olarak açılacak şubenin fiziki koşullarının hazırlanması sürecini başlatıyoruz. İşletmenin faaliyete geçebilmesi için gereken resmi işlemleri tamamlıyor, açılacak şubemizde görev alacak personelin hizmet içi eğitimlerini veriyor ve açılışı yapıyoruz. 

Markamızdan bayilik alacak girişimcilerimizden tahsil edilecek olan franchise giriş bedeli seçilen bölgenin nüfusuna ve potansiyeline göre değerlendirilmekle birlikte genellikle 50.000 TL - 100.000 TL aralığında oluyor. En az 8 derslik bulunması istenilen şubelerle birlikte yatırım maliyetimiz 200.000 TL - 250.000 TL aralığında gerçekleşiyor. 

English Time Bayilik Avantajları

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz, yalnızca marka kullanım haklarını değil bir bütün olarak işletme sistemimiz içerisinde bulunan tüm faaliyetleri de kapsayan bir işbirliği modelini uygulama avantajını elde edebiliyorlar. Yeni yazılımlarımız, takip sistemlerimiz, kampüs geliştirme ve denetim birimlerimiz sayesinde en uzak illerdeki şubelerimizi dahi denetleyebiliyor ve gerekli destekleri kendilerin sunabiliyoruz. Şubelerimiz yatırım maliyetlerini 1 - 1,5 yıl içerisinde geri kazanabiliyorlar. % 20 - % 30 arasında kar marjı ile çalışan şubelerimizden % 3 oranında katkı payı alıyoruz. 

English Time Bayilik Destekleri

English Time bayilik alan girişimcilerimize proje desteği, pazarlama desteği, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlıyoruz. Marka olarak şubelerimize data aramaları ve müşteri yönlendirmeleri ile destek oluyor aynı zamanda hukuki destek de sağlıyoruz. 

 

 

GÖKDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR