Getir

2005 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Ve Temelde Bir Akıllı Telefon Uygulaması Olan Getir, Piyasaya “Getir De Getirelim” Sloganı Ile Giriş Yapmıştır. Sahip Olduğu Iş Modeli Ile Dünyada Bir Ilke Imza..

Getir Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Getir Bayilik Şartları

Firmanın Talep Ettiği Mali Koşullara Sahip Olmak
Marka Değerlerine Uygun Bir İşletme Anlayışına Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Kaliteli Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı Benimsemek
Hızlı Servis Yapıp Marka Hedeflerini Tutturmak

Getir Bayilik Açıklaması

Getir Bi Mutluluk

2005 yılında faaliyete geçen Getir, dünyada benzeri olmayan iş modeli ile hizmet vermektedir. Firma bu işi yaparken kendi ürettiği eşsiz teknolojiyi kullanmakta ve bayilerine kullandığı teknoloji sayesinde yüksek kazanç sağlamaktadır. Piyasanın önde gelenlerinden olan Getir, yeni bayilikler için ön talep toplamaktadır.

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile gelişen mobil teknoloji alanında son zamanlarda talebe dayalı uygulamaların yükselişe geçtiği bilinmektedir. Bu gelişmeleri doğru analize eden ve bunu doğru girişimler ile kazanca dönüştürmeyi başaran firma ihtiyaç duyulan ürünleri 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde müşterileri ile buluşturmayı planlamaktadır. Sahip olduğu iş modeli ile dünyada bir ilk olan Getir, tamamen talebe dayalı bir uygulama olarak hizmet vermektedir. Bu girişim; mobil teknoloji, perakende ve lojistik alanlarındaki bilgileri sentezleyerek, yaratıcı ve insan ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap veren bir uygulama olması ile diğer mobil uygulamalardan farkını ortaya koymaktadır.

Getir Bayilik Şartları

İşbirliğine gireceği kişilerde kurum değerleri ve standartlarına uygunluğa çok önem firma, yeni bayilikler için topladığı ön talepleri titizlikle değerlendirdikten sonra, başvuru sahiplerine dönüş yapmayı planlamaktadır. Bununla birlikte Getir, bayilik anlaşmalarında önceliği şirket çalışanlarına tanımakta ve ekibinin önemli bir parçası olan çalışanlarına, kendi işlerinin patronu olma fırsatını sunmaktadır. Şu an ön talep toplama aşamasında olunduğu için, talep edilen GETİR bayilik şartları ile ilgili olarak firma ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Getir Bayilik Almanın Avantajları

Alanında bir ilk olan ve sunduğu hizmet kalitesi ile çokça tercih edilen firma, bayilerine piyasada temelleri atılmış güçlü bir organizasyona dahil olma avantajını sunmaktadır. Bu alanda sektörde ve İstanbul dışındaki illerde bir organizasyon bulunmaması; sağlam temellere oturtulmuş bir organizasyon sayesinde kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmanızı ve ciddi maddi kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Zamanın kıymetini bilen Getir, yoğun tempoda yaşayan ve çalışan şehir insanına sunduğu kolaylık ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmıştır. Her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi sayesinde ise farklı beklentilere sahip tüketicilere hitap etmeye devam etmektedir. Farklı lokasyonlarda açtığı depolar ve sahip olduğu çok sayıda motokurye sayesinde 7/24 hızlı servis sunması, markanın bilinirliğini de yükseltmektedir.

Getir bayilik başvurusunda bulunacak girişimciler, işlevsel  bir organizasyonun parçası olarak, rakipleri bulunmayan bir piyasada kısa sürede büyük mali kazanç elde etmenin avantajını yaşayacaktır. Şu an için İstanbul’da faaliyetine devam eden Getir, buradaki yapılanması sırasında karşılaşabileceği aksaklıkları ve müşteri memnuniyetsizliğine yol açabilecek durumları deneyimlediği ve çözümlediği için; farklı illerde yeni bayilikler alan girişimciler bu süreçleri firmanın deneyimi sayesinde sıkıntısız bir şekilde atlatabileceklerdir.

Yüzde yüz yerli bir yatırım olan Getir, bayilerine dünyada söz sahibi olan bir Türk markasının parçası olma gururunu yaşatmayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı kampanyalar ile barınak hayvanları için yaklaşık 40 ton mama bağışlayan Getir, sosyal sorumluluk projelerine bayilerini de dahil ederek toplumsal alandaki sorumluluklarını yerine getirmeye devam etmek istemektedir.

Neden Getir?

Dakikalar İçinde Teslimat

Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi dakikalar içinde ayağınıza getiriyoruz.

Canlı Sipariş Takibi

Siparişinizi verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin kaç dakikada sizde olacağını bilebilirsiniz.

GetirYemek

Sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek siparişi verebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca ‘Getir Getirsin’ seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

Dijital ve Kapıda Ödeme

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile, restorana ait kuryenin getireceği yemeğinizin ödemesini pos cihazı aracılığıyla kapıda yapabilirsiniz. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.

Gece Gündüz Servis

Market, bakkal kapansa da biz Getir'de gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

Getir Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR