Geçtiğimiz Haftanın En Çok Talep Gören Bayilik İlanlarını Derledik

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 01:31

Geçtiğimiz hafta en çok talep toplayan bayilik ilanlarını derledik. Bu bayilik ilanlarını görmeniz gerek.

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Talep Gören Bayilik İlanlarını Derledik
Enes Öksüz admin

BayilikListesi her gün binlerce farklı ziyaretçi tarafından ziyaret ediliyor. Ziyaretçiler hem sektörel haber içeriklerini hem de bayilik veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ilanlarının ziyaret ediyorlar. Geçtiğimiz hafta en çok iletişim talebi alan bayilik ilanlarından ilk beş firmayı derledik. Bayilik konusunda yatırım yapmayı düşünenler için faydalı olabilir. 

Köy içi Süt Çiftliği Bayiliği 

Köyiçi Süt Çiftliği İstanbul genelinde toptan ve perakende süt satışı yapmakta olan bir gıda firmasıdır. Günden güne genişlettiği müşteri portföyü ve kaliteli hizmet ve ürün anlayışını misyon edinmiş olan Köyiçi Süt Çiftliği, birlikte kazanç ortaklığı sağlayabileceği bayiiler aramakta.

Köy içi Süt Çiftliği Bayiliği için tıklayın

Dry Lüks Kuru Temizleme Bayiliği

Sektöründe öncü olan Dry Lüks Kuru Temizleme gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliği taşımaktadır. İyi bir yatırım için ; açılış öncesi ve sonrası vermiş olduğu hizmetler ile yatırımcısı ile olan iletişimi sürekli kılmaktadır. 

Dry Lüks Kuru Temizleme bayiliği için tıklayın

Sirius Boya Kimya Bayilik İlanı

3d Sirius ve Siriusboya 2000 yılından beri kaliteli ve güvenilirli bir şekılde hizmet vermektedir.. Solventsiz  antibakteriyal ürünleri ile hiç birşekılde sağlığa zararlı değildir. Solventli ve solventsiz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Sirius Boya Kimya bayiliği için tıklayın

Veloce Araç Yıkama Sistemleri Bayilik İlanı

Uluslararası Petrol İstasyonları Fuarı 2013 "Yılın Ürünü"; LASERWASH Dokunmadan. Hızlı ve Kaliteli Araç Yıkama - 2 Dakika 48 Saniye'de Hızlı Yıkama Süresi - Son Teknoloji Kurutma Opsiyonu - Etkileyici Tasarım - Eğlenceli Yıkama Efekti - %100 Otomatik Sistem, %100 Personel Tasarrufu - Yedek Parça ve Servis - Benzin İstasyonu ve Tesislere Uygun - Çevre Dostu Tesisinize özel araç yıkama kabini, totem, su arıtma tesisi, V-Pay ödeme sistemi, mimari ve mühendislik çözümleri sunmaktayız.

Veloce Araç Yıkama Sistemleri Bayiliği için tıklayın

Ekb Proje Bayilik İlanı

Enerji kimlik belgesini daha önce duydunuz mu?
Enerji kimlik belgesi, çevre ve şehircilik bakanlığının ‘’5627 sayılı enerji verimliliği’’ ve buna bağlı olarak çıkartılan ‘’binalarda enerji performansı yönetmeliği’’ tüm binalar enerji kimlik belgesini 2019 yılı sonuna kadar çıkartmak zorundadır. Şu ana kadar ülke genelinde mevcut binaların %4’ü yapılmış geriye kalan %96’lık büyük bir pasta halen duruyor.

Ekb Proje Bayiliği için tıklayın

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler