Gd Sportline

GD SportLine Bayilik Açıklaması

GD SportLine Bayilik

GD SportLine Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısıdır : Yurt Dışından İthal Etmiş Olduğumuz Spor ve Egzersiz ürünlerimizi İllerde bayilik oluşturarak satmak istiyoruz. Firmamız Kurumsal olup, ürünlerimiz garantili ve faturalıdır. Teknik servis ağımız mevcuttur. Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız GD Sport Linehakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz.

 GD SportLine Bayilik ve Bayilik Bilgileri Firmamız GD SportLine 2016 yılında Antalya'da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kaliteli ve sağlam ürünleri sunmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen GD SportLine, uzman kadrosu ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cevap vermektedir. 

Mükemmellik Politikamız : Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerini aynı mükemmellik anlayışıyla müşterilerine kalite ve uygun fiyat anlayışı ile ulaştırılmasını talep etmektedir. 

Vizyonumuz : GD SportLine kullandığı yüksek teknoloji ve profesyonel ekibi sayesinde ithal ettiği ürünleri müşterilerinin kullanımına arz etmekte ve pazardaki rakiplerine göre çok daha kaliteli ürünleri ve hizmeti daha uygun koşullarda almasını sağlamayı başarmıştır. Yaygın Teknik servis ağımız ile ulaşabilecek durumlarda her an yanınızdayız. Ürünlerimiz 2 yıllık garantili olup, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak ürün ve hizmetleri müşterisine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Misyonumuz : Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimize ekonomik ürünler ve hizmetler sunmak.

GD SportLine Bayilik Bilgileri

Firma ismi: GD SportLine Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik için 3 Adet ürün Alımı+ReklamTanıtım desteği Maliyeti : 5000 TL.-

 

GD SportLine Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR