1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Galatasaray Store

Galatasaray Store

Türkiye’nin en büyük ve en köklü spor kulüplerinden biri olan Gatasaray; Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ bünyesindeki GS Store markası bayilikleri veriyor.

Giyim & Aksesuar

100000 ₺

Galatasaray Store Bayilik

Türkiye’nin en büyük ve en başarılı spor kulüplerinin başında yer alan Galatasaray; kendi ürünlerinin satışını yapmak için GS Store mağazaları aracılığı ile taraftarlarıyla buluşuyor. Galatasaray taraftarlarının tamamına hitap eden geniş ürün yelpazesiyle GS Store mağazaları yalnızca maç öncesinde ya da kazanılan başarıların ardından değil; her daim ilgi görüyor. 

En yüksek taraftar sayısına sahip olmasını ürün satışları noktasında da büyük bir avantaja çeviren Galatasaray; bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 

Okuyucularımızdan GS Store bayilik şartlarıve GS Store franchise bedellerihakkında gelen soruların en doğru yanıtlarını öğrenmek adına GS Store franchise süreç yetkilileri ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. GS Store bayilik şartları, GS Store bayilik ücretleri ve GS Store bayilik avantajları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. 

GS Store Bayilik Şartları

GS Store bayilik almak isteyen girişimcilerin seçtikleri lokasyon konusunda özenli davranması gerekiyor. Marka AVM’lerde ya da işlek caddelerde minimum 80 m2 alana sahip bir mağaza bulunması gerekliliğini öne sürüyor. 

Hem markanın prestijinin korunması hem de bayilerinin kazançlarının önünde engel teşkil etmemesi adına firma yer bulma desteği sunarak girişimcilerin tercihlerinin doğruluk payını arttırıyor. Üstelik mağaza kirası ile ilgili girişimci ve mal sahibi arasında küçük pürüzler çıkması halinde GS Store yetkilileri devreye girip pazarlık dahi yapabiliyor! Girişimcileri sahiplenen ve onları yarı yolda bırakmayan marka; GS markasının duruşunu sergiliyor.

GS Store Franchise Ücretleri

Yurt içi ve yurt dışında elde ettiği başarılarla dünya kulüpleri arasında yer alan Galatasaray; GS Store bayilikleri verdiğinde ister istemez girişimciler ilk olarak Franchise bedeli hakkında bilgi almak istiyor. Marka bilinirliği tartışılmaz derecede yüksek olan ve girişimcilerin başarısını garantileyecek ürün çeşitliliği bulunan GS Store bayilikleri için marka FRANCHISE BEDELİ İSTEMİYOR. Diğer bir deyişle GS Store; ücretsiz bayilik veren firmala rarasında konumlanıyor. 

Daha bitmedi; GS Store bayilikleri alan girişimcilerin royalty fee kapsamında düzenli aylıklar ödemesine de gerek yok. Marka satış ağını genişleten girişimcilerinden royalty fee ödemesi talep etmiyor. 

GS Store bayiliği alan girişimciler mağazaları için aldıkları ürün değerinde teminat mektubu temin ettikleri takdirde GS Store franchise şartlarından en önemlilerinden birini yerine getirmiş oluyor. Hazır yeri gelmişken önemli bir hatırlatma daha yapmak istiyoruz; GS Store markası girişimcilerine sipariş kotası zorunluluğu da getirmiyor. Böylece ticari faaliyetlerine GS güvencesiyle başlayan girişimciler ek bir stres de yaşamıyor. Firma bayilerine teslim edilen ürünlerin ödemelerini 30 – 60 – 90 günlük çekler halinde talep ediyor. 

GS Store Bayilik Avantajları

GS Store bayilik alan girişimcilerin kar marjı %38,5 - %40 arasında değişiklik gösteriyor. Bu açıdan yaklaşıldığında; GS Store ürünlerinin satışından girişimcilerin büyük bir karlılık elde ettiği sonucuna varılabiliyor. 

Yer bulma, pazarlama, eğitim, bölge koruması gibi önemli destekleri de bayilerine sunan GS Store; franchise ve royalty fee bedeli istememesiyle de büyük ilgi görmeye devam ediyor. 

GS Store mağazalarında satılan ürünler her yaş kesimine hitap ediyor. Bebekler, çocuklar, kadınlar ve erkekler özelinde üretilen kreasyonlar bu mağazaların satış potansiyellerini arttırıyor. Ek olarak GS ruhunu perçinleyen aksesuarlar da taraftarların vazgeçilmezleri haline geliyor. 

GS Store ürünlerinin kaliteli olmasına özen gösteren ve özgün tasarımlarla Galatasaray taraftarının kalbini çalan bir marka olarak girişimcilere prestij de sunuyor. Tüm bu avantajlar GS’nin sportif başarıları, şanlı tarihi, ses getiren transferleri, taraftar tarafından takdir edilen yönetim kadrosunun etkisi ve milyonlarca GS taraftarı olduğu gerçeği ile birleşince GS Store bayilikleri alanlar seçimlerinin doğruluğu ile yüzleşiyor. 

 

 

 

  1. Takı
  2. Kuyumcu
  3. İç Çamaşırı

Galatasaray Store Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Galatasaray Store Şartlar & Koşullar

  • Girişimci bir ruha sahip olmak
  • Marka değerleri ve ilkeleri ile uyum sağlamak
  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör