Fua Parfüm

Fua Parfüm Bayilik Açıklaması

Fua Parfüm Bayilik Şartları

Bayilik istenilen bölgede iyi bir cadde sokak veya AVM'de bulunan uygun bir mağaza, aynı bölgede başka bir FUA PERFUME bayisinin bulunmaması ve iş ortaklığı kurulabilecek nitelikte girişimci bir birey olmanız bayilik için aranan ilk şartlarıdır.

1.Bayilerimizden marka bedeli alınmayacaktır. 

2.Bayilerimizin işlek cadde üzerinde bulunması en temel şartlarımızdan birisidir. 

3.Arzu edilmesi durumunda işimizle ilgili gerekli donanımlara sahip satış uzmanı arkadaşlarla iki iş günü satış desteğini ücretsiz olarak veriyoruz. 

Fua Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları

Fua Parfüm Bayilik ve Bayilik Başvuru

Daha ayrıntılı bilgi için müracaat ediniz. Duygun Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Firmamızın ürettiği FUA PERFUME® ürünlerini mağazanızda satışa sunmak, FUA PERFUME bünyesine katılıp, hızla gelişen parfüm sektöründe kazanımı yüksek bir kurumla çalışmak isterim diyorsanız. 

Fua Parfüm Bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

Fua Parfüm Bayilik başvurusu ile ilgili size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. 

Fua Parfüm Bayilik Hakkında : Fua Parfüm siz saygıdeğer müşterilerimize sağlıklı ve natürel ürünler sunmaktadır.Versiyon parfüm sektöründe kendine yer edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir.Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalitesini belli etmektedir. Sağlık Bakanlığı izinli parfümlerimiz hijyen ve kaliteden ödün vermeden ithal esansları ile uzmanlar tarafından tam donanımlı laboratuarlarda kontrollü çalışılarak satışa sunulmaktadır. 

Fua Parfüm Bayilik Fua Parfüm ‘ün hedefi ürün kalitesini bozmadan ürün yelpazesini geliştirerek müşterileri ile oluşturduğu olumlu ilişkiyi daha da ilerletmek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca İç ve dış piyasa da açık parfüm pazar payını üst seviyelere çıkartmaktır. Fua Parfüm bir Duygun Kozmetik Sanayi Ticaret Limitet Şirketi kuruluşudur.

 

Fua Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR