Filbox

Filbox Bayilik Açıklaması

Filbox Bayilik

Filbox Bayilik Hakkında Açıklama : Filbox Oflaz Medya Grubuna ait bir platform olup Türkiye'de yeni ve yenilikçi, rakip firmalardan farklı stratejiler izleyen ve hem bayisini hem son kullanıcısını mağdur etmeyen bir yapıya sahip olup Türkiye'de yaptığı yeniliklerle ismini duyurmuş ve güven kazanmış bir firmadır. Yaptığı Ortak çalışmalarla piyasa da 2015-2016 yılı içerisinde hızlı bir ivme kazanmış yeniliklere açık 1000 adet satış ve kurulum noktasını hedefleyen bir kurgu içerisinde sakince büyümeyi hedefliyoruz.  

 Filbox Bayilik ve Bayilik Başvuru Şartları Oflaz Medya Grubu tarafından Haziran 2014 yılında kurulan Filbox, Türkiye’nin yeni nesil dijital HD uydu platformudur. Dijital yayıncılıktaki son trendler takip edilerek pazarın dinamiklerine göre kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Filbox, abonelerine en iyi içerik ve hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Dünyadaki en yeni teknolojileri zengin ve kaliteli içerik ile buluşturarak izleyicilerine sunan Filbox, bünyesinde; Universal, Paramount, FOX, Sony, Studiocanal, Miramax ve Lionsgate gibi stüdyoların gişe rekortmeni filmlerinin, ödüllü dizilerinin yayınlandığı SinemaTV ve DiziTV kanallarının yanı sıra; Eurosport, Discovery Channel ve Animal Planet gibi dünyanın önde gelen belgesel, eğlence, spor ve müzik kanallarını da bulundurmaktadır.

Bu kanalların yanı sıra Filbox, Turksat uydusu üzerinden yayın yapan tüm şifresiz ve ücretsiz kanallara da erişim olanağı sağlamaktadır. 

Firma ismi: FİLBOX Bayi

Franchise Şube Sayısı: 350

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Filbox Bayilik İçeriği

  1. Film
  2. Dizi
  3. Belgesel
  4. Spor
  5. Eğlence & Eğitim

Filbox, “Dünyanı Büyüt!” söylemiyle evinizde size sınırsız heyecan ve eğlence vaat eden Türkiye’nin yeni dijital uydu platformudur. Her geçen gün büyüyen kanal ailesiyle yılda en az 1000 film, 25 dizi, Filbox'a özel spor, belgesel, müzik ve eğlence kanallarının yanı sıra Türksat uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı, sizlere kolayca ulaştırır. Bu Fil, siz değerli müşterilerine her zaman zengin içerik sağlamak için tüm dünyada öne çıkan son trend içerikleri ve dijital yayıncılıktaki yenilikleri sizlere sunmak için hiç durmadan çalışır. Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox’ın en önemli amaçlarından biri, kullanıcı dostu olmasıdır. Kolay kurulum ve taahhütsüz hizmet avantajıyla kafanızdaki bir çok soru işaretini siler ve size sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalır.

Filbox Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamıza herhangi bir yatırım bulunmamaktadır. Bayilik vereceğimiz noktalarda aradığımız özellikler halihazırda hizmet sektöründe faliyette bulunan yeni arayışlar içerisinde olan yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda işletmesi olan noktalardır.

 

Filbox Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR