Fenerium

Fenerium Bayilik Açıklaması

Fenerium Bayilik

Fenerbahçe Spor Kulübüne mali kaynak sağlamak maksadı ile yola çıkarak ortaya çıkan FENERIUM markası 2013 yılında yaklaşık 9.292 m2 de faaliyet gösteren, örnek mağazaları ve satış noktaları ile Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren, Türkiye perakende sektöründe önemli yere sahip mağazalar zinciri haline gelmiştir.

 Fenerium Bayilik Sahip olunan 85 örnek mağazanın 40’ı İstanbul, 8’i Ankara, 3’ü İzmir, 3’ü Antalya, 2’si Adana, 2’si Konya, 2’si Samsun, 2’si Aydın 2’si Sakarya ve 2’si de Kocaeli de bulunmaktadır. Diğer illerimizde bulunan Fenerium mağazalarımız ise Bursa, Diyarbakır, Denizli, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kahramanmaraş, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, ve Tekirdağ’ da faaliyet göstermektedir.

Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ayrıca 1 adet Fenerium mağazası bulunmaktadır. Söz konusu mağazalara ilave olarak 3 adet gezici TIR da Fenerbahçe’ nin lisanslı ürünlerini tüm yurt genelindeki Fenerbahçeli taraftarlara ulaştırma misyonuyla tüm Türkiye’ yi dolaşmaktadır.

Fenerium Bayilik ve Mağaza Açma

www.fenerium.com.tr adresi üzerinden faaliyette bulunan Fenerium Sanal Satış Mağazası aracılığıyla da tüm Türkiye ve yurt dışında yaşayan Fenerbahçeli taraftarlara Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerine bir tık ile ulaşma imkânı sağlanmıştır. Özellikle yurt dışında yaşayan Fenerbahçe taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği sanal Fenerium mağazası yurt içinde de önemli bir satış performansı yakalamış durumdadır.

Oluşturulan bu perakende ağı sayesinde Fenerbahçe taraftarının Fenerbahçe lisanslı ürünleri ile daha kolay buluşması ve Fenerium’un bir mağaza ismi olmaktan çok bir marka olarak algılanması sağlanmıştır. Bu sayede de Fenerium Türkiye perakende sektörü içerisinde çok kısa zamanda kendisine önemli bir yer edinmiştir. Perakendecilik detaylardan oluşur, bu anlamda Fenerium, ürün tasarımından mağaza mimarisine, personel eğitiminden fiyat politikasına kadar birçok detayı ayrıntılı olarak planlayarak Fenerbahçe taraftarlarına kaliteli hizmet sunmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Fenerium Bayilik İletişim Bilgileri

Fenerium mağazaları ile ilgili bayi mağaza açma taleplerinizi, 0 216 542 17 00 numaralı telefondan satış departmanını isteyerek veya 0 216 542 17 49 numaralı faksa yazılı olarak bildirebilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi saat 09.00 ile 18.30 arasıdır. 

Fenerium Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR