Favori

Avrupa’nın En Modern Ve En Büyük Kuyumculuk Tesisine Sahip Olan Favori Geniş Ürün Yelpazesi Ile Her Zevke Hitap Etmeye Ve Bayilik Vererek Büyümesine Devam Etmektedir.

Favori Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Favori Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Marka Değerleri İle Uyumlu Bir Ticari Felsefe Benimsemek

Favori Bayilik Açıklaması

Favori Bayilik

Favori,  kuyumculuk sektöründe önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Avrupa’nın en modern ve en büyük kuyumculuk tesisine sahip olan marka, mağazalarında sattığı ürünlerin %95’ini Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak kendi tesislerinde üretmekte %5’ini de en seçkin İtalyan markalarından ithal etmektedir. Yüzün üzerinde mağazası ve binin üzerinde satış noktası bulunan Favori kuyumculuk sektöründe bayilik veren firmalariçinde yüksek karlılığı ile dikkat çekmektedir.

Favori Bayilik Şartları

Favori bayilikalmak isteyen girişimcilerinin işbirliği yapacakları bu büyük markanın vizyonuna uygun olması konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir. Mağazalarının seçkin caddelerde ve alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını isteyen markanın net yatırım bedeli ile ilgili olarak markadan bilgi alınabilmektedir. Favori Pırlanta bayilik almak isteyen girişimciler bu taleplerini markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak iletebilmektedir. Ön değerlendirmesi olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri ile marka yetkilileri iletişime geçmekte ve tüm konularda karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda franchise sözleşmesi imzalanmaktadır.

Favori Bayilik Avantajları

Favori Pırlanta bayilik alan girişimciler her yaşa ve zevke hitap edecek geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermenin ayrıcalığını yaşamaktadır.  Yılda ortalama 6.000 yeni ürünü koleksiyonuna ekleyen Favori bayilik alan girişimcilerine müşteri kitlesini sürekli olarak genişletebilme olanağı sunmaktadır. Favori ürünleri markanın deneyimli ekipleri tarafından en kaliteli hammaddeler ve en gelişmiş teknolojiler kullanılarak Avrupa Birliği standartlarında üretilmektedir. Markanın mağazalarında sattığı takılar TSE garantili olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satışa sunulmaktadır. Satılan takıların bakımları ve gerekli durumlarda tamirleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Favori tasarımcıları tarafından sürekli geliştirilen yeni koleksiyon ve modeller Favori mağazalarının rakiplerinden daima bir adım önde olmasını sağlamaktadır. Türkiye’de takı modasını yönlendiren markanın modelleri rakiplerine göre üç kat daha hızlı satılmakta ve Favori bayileri karlı bir işletmeye sahip olmanın avantajını yaşamaktadır. Markanın bilinirliği ve gücü sayesinde hazır bir müşteri kitlesine sahip olan bayiler, merkez tarafından yürütülen reklam kampanyaları sayesinde müşteri portföylerini sürekli olarak genişletebilmekte ve gelirlerini artırabilmektedir.

Favori Bayilik Destekleri

Favori kuyumculuk sektöründe pek çok yeniliğin öncüsü olan bir marka olarak tanınmaktadır. Favori bayilik alan girişimcilerine tam ve farklı bir perakendecilik sistemi sunmaktadır. Dekorasyon, mağaza işletmeciliği, müşteri ilişkileri, insan kaynakları ve muhasebe dahil olmak üzere pek çok alandaki her türlü altyapı bilgilerini 12 El Kitabı halinde bayilerine sunmaktadır. Favori bayilik alan girişimcilere verilen el kitaplarında kullanılacak bilgisayar programlarından mağazanın yerel tanıtım planına, özel günler için yapılacak etkinliklerden mağaza personelinin giyim tarzına ve mağazada çalınacak müziğe kadar her türlü yön gösterici ve standart belirleyici bilgi yer almakta  kısacası toplu bir mağazacılık know-how'ı sunulmaktadır.

Favori bayilik alan girişimciler markadan hukuki, mali ve ticari konularda danışmanlık hizmeti, reklam ve tanıtım konularında danışmanlık ve materyal hazırlama desteği almaktadır. Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, program ve web hizmeti uygulamaları da Favori tarafından bayilerine sağlanmaktadır.

Favori bayilik alan girişimcilerine düzenli olarak perakendecilik, pazarlama ve iletişim konularında eğitimler vermekte, bu alanlarda eğitici kitaplar yayınlamaktadır.

Siz de kuyumculuk sektöründe yer almak ve bunu yaparken bu güçlü markanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, markanın internet sitesinden bayilik başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

 

Favori Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR