Evo Cleaner

Evo Cleaner Bayilik Açıklaması

Evo Cleaner Bayilik

Evo Cleaner Bayilik Hakkında : EvoCleaner: Yürüyen Merdiven El Bandı Temizlik Sistemi Her gün milyonlarca insan yürüyen merdivenleri kullanmaktadır. İnsanların dokunduğu el bantları ise ne yazık ki hijyenden uzak bir haldedir. EvoCleaner ile yürüyen merdiven el tutunma bantları her an temiz ve dezenfekte hale gelmektedir. 

Evo Cleaner Bayilik ve Bayilik Şartları Üretici Şirket Hakkında; Argevo Teknoloji olarak sizler için sağlık, güvenlik ve teknoloji alanında araştırma ve geliştirmeler yapıyoruz. Düşlediğimiz ve hayata geçirdiğimiz ürünleri sizlere sunmak adına 2014 yılında Argevo Teknoloji olarak ticari hayatımıza başladık. Yenilikçi Ar-Ge sistemini felsefe edindiğimiz bu oluşumda, temizlik, güvenlik ve teknoloji alanlarında sizlere yenilikler sunuyoruz. Evo Cleaner Bayilik, Mühendislik alanında uzman kadromuz, bilgi ve deneyimi sayesinde hayatımızda olması gereken ama hayata geçememiş bir çok ürünün araştırma ve geliştirilmesi için uğraş vermektedir. Argevo Teknoloji olarak bizler ortaya çıkan birçok sorunu çözme adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

FİRMA İSMİ:EvoCleaner - Yürüyen Merdiven Temizleme Sistemleri 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Ürün Servisi 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Evo Cleaner Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: EvoCleaner'ın Bayilik Sistemi; Ülke genelinde ve yurt dışında, özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde bayilikler verilecektir. Bayimiz olan firma, ürünlerimizin aylık veya haftalık bakımlarını yapacaktır. Yürüyen merdiven temizliği ile ilgili olan makinemizin, belirli zaman aralıklarında bakımını yaparak gelir elde edecektir. Evo Cleaner Bayilik. Bakım veya ürün satış izni alan firma, hem ürün satabilecek, hemde belirli periyotlardaki bakım ve içerik değişimi yaparak, gelir elde edecektir.

Bayilik ana koşulları

Tüm bayilik modelleri için bayii adayında aranan koşullar kısaca şöyle sıralanabilir;

• Bayilik verilecek bölgelerden (bölgedeki yürüyen merdiven potansiyeline göre) birinde, geniş bir çevre sahibi olmak.

• Bir yönetim ofisi ve bir ürün bulundurma deposu olması zorunludur.

• Belirli bir ekip kurup, o ekibi planladığı doğrultuda yönlendirmeli. • Bir satış ekibi kurup, ürün satışını sağlamalı.

• En az 1 bakım aracına sahip olmalı.

• Haftalık raporlar hazırlayıp, ana firmaya rapor sunmalı.

• Bayilik ücretleri bölge ve potansiyele göre değişmektedir.

Evo Cleaner Bayilik Destekleri

Tüm bayilerimize, başlangıçta eğitim verilmektedir. Eğitimler, bayinin kendi yerinde, almış olduğu bir işi birlikte yapmak suretiyle verilir. Teknik eğitim ekibi tarafından, bilgisayar programı, imalat ve montaj şekilleri hakkında bayinin elemanlarına detaylı bilgi verilir. Tüm bayilerimize sürekli teknik destek verilmektedir. Argevo’da sadece bayilere teknik destek vermek için kurulmuş ayrı bir birim vardır. Bu birim bünyesinde, her türlü görselleştirme yapılıp, bayilerini işi almasında yardımcı olunmaktadır.Tüm bayilere, cephe stickerlarından, tuluma; taşınabilir stantdan, tabelaya kadar, üretici bayilik paketi standart olarak gönderilmektedir. BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Evo Cleaner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR