Evcil Hayvanlar Kazanç Kapınız Olabilir 

Son Güncellenme: Sun May 2024 02:11

Doğru planlanmış, detaylı düşünülmüş bir yatırım, beklentilerinizi maksimum seviyeye yükseltebilir. 

Evcil Hayvanlar Kazanç Kapınız Olabilir 
Enes Öksüz admin

Son dönemde fark etmişsinizdir; özellikle kedi ve köpek sahiplerinin önceliklerinde radikal değişimler var. Evcil hayvan sahipleri eskiden en yakın dostlarını evlerinin dışında tutarken, artık neredeyse akşam yemeklerinde onlar için masada bir sandalye ayırıyorlar. 

“Yok artık, abartmayın!” demeyin, gerçekten abartmıyoruz; ve yanlış anlaşılmasın, bu durumu eleştirmiyoruz. Bize göre nihayet insanların en yakın dostları hak ettikleri ilgi ve alakayı görmeye başladılar. Bu değişimle birlikte evcil hayvanlar için harcanan para ve onların gereksinimlerini karşılamaya çalışma isteğinde artışlar yaşandı. Üstelik hiç de hafife alınamayacak artışlar…

Bayilik veren firmalar arasında henüz seçim yapmadıysanız ve son trendleri yakalayıp kârınızı maksimize etmek istiyorsanız evcil hayvan ürünleri satan zincir mağazaların bayiliklerini almak sizin için düşündüğünüzden kârlı olabilir! 

“Evcil hayvanlara yönelik yatırım yapmak kârlı mıdır?” diye sorarsanız; elbette kârlı olacak cevabını verebiliriz.

Aile fertleri arasında yer alan evcil hayvanların düzenli aşıları, bakım ürünleri, sağlık durumlarına, yaşlarına ve hatta cinslerine göre yemeleri gereken mamalar derken düşünemeyeceğiniz kadar masraflı olabiliyorlar. En güzel mamayı yemeleri, en dikkat çekici tasmayı takmaları en yararlı yardımcı gıdalarla beslenmeleri bu denli önemliyken onların ihtiyaçlarına yönelik bayilikler açmak oldukça karlı olacaktır.

Evcil Hayvanlara Yönelik Alınabilecek Bayilikler

Bakım Ürünleri Bayilikleri;

Evcil hayvanlar için bakım ürünleri üreten ya da satışını yapan markaların bayiliklerini alarak evlerinin kapılarını sadık dostlara açan geniş bir hedef kitlesine hitap edebilirsiniz. Kedi ve köpek tarakları, kedi kumları, eğitim malzemeleri, tüy bakım serumları, kuş kafesi temizleme spreyleri, vitamin takviyeleri, akvaryum hava sirkülasyon motorları derken bir çok farklı ürünü hedef kitlenizle buluşturarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik bayilik alacağınız firmalarla anlaştığınız takdirde bu bayilikleri illa ki fiziksel mağazalar şeklinde almanıza da gerek kalmaz. İnternet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığının zirveye taşındığı bu dönemde, XML bayilikleri alarak internet üzerinden de satış yapabilirsiniz. Böylece hem hedef kitlenizi genişletmiş hem de stok yapma gereksiniminden uzaklaşmış olursunuz. Neden olmasın? Doğru hedef kitleye hitap ederek, kâr marjı yüksek ürünleri satarak siz de hayalini kurduğunuz prestijli işin sahibi olabilirsiniz.

Evcil Hayvan Mama Bayilikleri; 

Geldik en karlı olabilecek ürün gruplarından birinin bayilik fikrine. Öncelikle aklınızda bulundurun, Premium mamaların çok yüksek kârlılık oranları vardır. Ancak diğer grup mamalardan da yüksek gelir elde edebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplerinin hem fikir olduğu konu; evcil hayvanlarının yetişkinlik dönemine kadar ne kadar kaliteli mama tüketirlerse sonraki dönemde sağlıklarının o kadar iyi olacağı yönündedir. Elbette bu düşünceden yola çıkarak sağlık giderlerinin azalacağının ve sağlı bir hayat süreceklerinin çıkarımını yapmak çok da zor olmayacaktır! Bu nedenle hedef kitleyi doğru tespit ederseniz ve kaliteli mama ürünleriyle evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet sunarsanız, hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz. 

Evcil Hayvan Oyuncak Ürünlerinin Bayilikleri;

Diğer bir yatırım alanı da şüphesiz evcil hayvan oyun ürünlerinin bayiliklerini almaktır. Evde bakılıyor olmalarının onlar için birçok avantajı olduğu kadar dezavantajı da vardır. Mesela bu hayvanlar, normal değerlerinin aşağısında hareket ederler. Kilo alırlar, bunalıma gireler ve sağlıkları bozulur. Hatta depresyona girip intihar edenleri de vardır. Bu nedenle ilgili hayvan sahipleri, evcil hayvanları ile oyun oynamanın onların aktivite seviyesini yükseltmenin ve onlarla vakit geçirmenin eğlenceli bir yolunu bulmanın önemini bilirler. Evcil hayvanlara yönelik çeşitli oyuncak ürünlerinin bayiliğini alarak hem onlara kaliteli vakit geçirmeyi sağlamanın keyfini yaşayabilir, hem de eğlenceli bir işletmenin patronu olabilirsiniz. Bu ürün grubu için de XML bayiliklerinin oldukça kârlı olabileceğini hatırlatmak isteriz, aklınızda bulunsun…

Bir önceki haberde Yükselen İş Fikri: GSM Hizmetleri başlığı altında GSM öperatörlerinin bayilikleri üzerine inşa edilmiş işletme fikirleri bulabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler