Etgi Grup Yabancı Dil Konuş

Etgi Grup Yabancı Dil Konuş Bayilik Açıklaması

ETGİ Grup firması, Hacettepe Teknokent’te faaliyetlerini sürdüren, uzaktan eğitim, video ve web konferasns, sanal sınıf teknolojileri, online yabancı dil, video ve dijital içerik geliştirme teknolojileri konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Türkiye, www.vedubox.vom dünya ülkelerinin İngilizce’ye yeterlilik seviyelerini gösteren İngilizce yeterlilik endeksine göre 60 dünya ülkesi arasında 41. sırada kendisine yer bulmuştur. Firma tarafından bu denli önemli bir konuya aşağıdaki şekilde bir çözüm yolu getirmiştir:

Firma tarafından Amerika’da yaşayan Amerikalı öğretmenler vasıtasıyla canlı ve pratik bir şekilde uzaktan dersler verilebilmektedir. Hiç İngilizce bilmeyenler için de Amerika’da yaşayan Türk öğretmenler tarafından İngilizce dersleri verilebilmektedir. Bu dersler firmanın kendi geliştirmiş olduğu yenilikçi bir eğitim platformu olan Vedubox kullanılarak canlı olarak sunulmaktadır. ETGİ Grup – Yabancı Dil Konuş firması, ülkedeki insanların yabancı dil öğrenemiyor ve konuşmıyor sorununa yönelik olarak çok etkili ve sonuç odaklı ve de inanılmaz ekonomik çözümler oluşturmuştur. Firma bu anlamda da bayilikler veriyor.

 

Etgi Grup Yabancı Dil Konuş Bayilik Neden tercih etmelisiniz?

Firma, TRT Haber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü, Tarnet, Hacettepe Üniversitesi, TOBB ETÜ Üniversitesi, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım Anonim Şirketi başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermektedir. Firma tarafından e-eğitim ve online yabancı dil konusunda uzman Türkiye’deki tek bilişim ve ARGE firmasıdır. Ayrıca değerli uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosuyla birlikte Yabancı Dil konusunda online yabancı dil kurs hizmetleri vermektedir. Firma e-eğitim/uzaktan eğitim platformu olarak tüm dünyaya hizmet veren VEDUBOX entegre bulut sistemini geliştirmiştir. Bu platform üzerinden her türlü eğitimin yapılmasını sağlamaktadır.

 

 

Etgi Grup Yabancı Dil Konuş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR