Espaş

Espaş Bayilik Açıklaması

Espaş Kozmetik Bayilik

Espaş Kozmetik Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: Espaş Kozmetik, ixora markası ile Türkiyenin en kaliteli parfümlerini üreten, kalıcı ve kaliteli parfüm ve tamamlayıcı ürünleri ile en çok tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Yatırımcılarına da iyi bir kazanç imkanı sunmaktadır. 

Espaş Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları Kozmetik sektöründe nitelikli ürün kalitesini üstün hizmet anlayışı ile sunmak üzere 2000 yılında kurulan Espaş Kozmetik, ixora markasını tüketicinin beğenisine sundu. 

Espaş Kozmetik Türkiye ve Dünyada yaygın bayi ağı ve mağaza zincirleri ile sektörde adından sıkça söz edilen ve tüketicinin tercih ettiği önemli bir marka konumundadır. “Kaliteli ürün kaliteli hammaddeden üretilir” prensibini hedef edinen Espaş Kozmetik hammadde alımında dünyanın en büyük IFRA üyesi tedarikçileri ile çalışmaktadır.

 Espaş Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları 

Espaş Kozmetik ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uygunluğu kanıtlanmış, Avrupa Birliği yerleşik laboratuvarları tarafından incelenmiş ve onay almıştır. Geleceğin trendlerini bugünden takip eden ve ürün gamından müşteri sunumuna kadar her aşamayı modern bir vizyon ile organize eden Espaş Kozmetik, özellikle ürün çeşitliliği konusunda bir çok yeniliğe imza atmıştır. 

Espaş Kozmetik üretim parkurunu yeni yatırımlarla her geçen gün güçlendirmekte, üretimini tam otomatik makinelerde el değmeden gerçekleştirmektedir. Kozmetik üreticilerinin uymak zorunda olduğu GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretim yapan Espaş Kozmetik’te, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte, böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. 2008 yılı itibari ile satışlarını internet ortamına da taşımıştır. Amacımız değerli müşterilerimizin istekleri ile yakından ilgilenmek, en hızlı ve en güvenli şekilde siparişlerini onlara ulaştırmaktır. Bu amaçla www.bulsakalsak.com sitesini kurduk.

Her geçen gün ixora mağaza sayısını artırrmaktadır. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Rusya, Kazakistan, Arabistan, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Nijerya ve Çad 'a ihracat yapmaktayız. Dünya genelinde 108 adet consept ixora mağazası ve 400’ün üzerinde satış noktasıyla sektöründe hızla yükselen Espaş Kozmetik, ürün kalitesi, çeşitliliği ve hizmet anlayışı ile dünya markaları arasında rekabetini sürdürmektedir. 

Firma ismi: Espaş Kozmetik Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 40 Franchising

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Espaş Kozmetik Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayi Lokasyonu ve Bayi Tecrübesi değerlendirilmektedir. Esnek şartları ve birlikte kazanalım sloganı ile minimum yatırım maliyetleri ile iş kurma imkanı sunmaktadır. Yatırım maliyeti dükkan boyutları ile doğru orantılı değişmekte olup 20.000 TL il 40.000 TL arasında değişmektedir. Ürün bedeli dışında hiç bir ek ücret talep edilmemektedir.

 

Espaş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR