Esdent İmplant

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Medikal Ürünleri Konusunda Bayilikler

Esdent İmplant Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Esdent İmplant Bayilik Şartları

BÖlgesel Bazlı Konulacak Kotanın %20 Nakit Geri Kalan Vadeli Olacak Sekilde Evrak Alınmaktadır.

Esdent İmplant Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

2011'de medikal sektörünün ihtiyacı olan ürünleri karşılamak amacıyla talaşlı imalat üretimine başlayan GÜLMAKSAN MAKİNA MEDİKAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., kaliteli, hesaplı ve zamanında iş teslimi anlayışıyla, kısa zamanda bilinen bir firma haline geldi.

Medikal sektöründe edindiği imalat tecrübesiyle 2014 yılında kendi markası ESDENT'i piyasaya sunan Gülmaksan Ltd. Şti, kısa zamanda diş implantları üretiminde kanıtladığı kalitesiyle tercih edilen bir marka olma yolunda ilerliyor. Müşteri ve hastalarını memnun edecek şekilde kalite odaklı üretimi hedeflemiş olan Gülmaksan, üretimin her aşamasında standartlara uygun olarak kalite kontrolü gerçekleştirmektedir.

2012 yılında CE belgesini alan Gülmaksan, Esdent markası ile ilgili hazırlıklarını 2014 yılına kadar sürdürmüş; çeşitli deneme, denetim ve kontrollerden geçerek, Esdent diş implantlarını 2014 yılında tüketiciye sunmuştur.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi ve CE belgesi sahibi olan Gülmaksan; Esdent arkası ile sektörde cerrahi ve protetik olarak mevcut ihtiyaca cevap verecek implantları üretmek amacıyla faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Esdent İmplant Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR