1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Era Türkiye Gayrimenkul

Era Türkiye Gayrimenkul

Era Türkiye Gayrimenkul bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Era Türkiye Gayrimenkul bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hizmet Sektörü

100000 ₺

ERA TÜRKİYE GAYRİMENKUL

Dünyanın en kurumsal şirketleri arasında yer alan ERA Gayrimenkul, 2012 yılından bu yana Türkiye’de hizmet vermektedir. Franchise iş modeli ile Türkiye pazarındaki konumunu giderek sağlamlaştırmaktadır.

Gayrimenkul danışmanlığı denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alan Era Gayrimenkul bayilik iş modelini benimseyerek nitelikli ve fark yaratan iş ortaklıkları kurmayı amaçlamaktadır. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün dinamizmi düşünüldüğünde Era Gayrimenkul bayilik fırsatları her geçen gün daha fazla dikkat çekmektedir. Kar marjı yüksek bir yatırım yapmak isteyen girişimciler Era Gayrimenkul firmasının yüksek marka bilinirliğinin ve bayilerine sunduğu kapsamlı desteklerin avantajını yaşayabilirler. Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alan Era Gayrimenkul, yılların deneyimini ve kurumsal yapısının sağladığı tüm avantajları bayilerine yaşatmaktadır.

Era Gayrimenkul bayilik fırsatlarından yararlanan girişimciler uzun soluklu bir iş ortaklığının kapılarını aralar. Firmanın sunduğu kapsamlı destekler bayileri kısa zamanda sektörün en iddialı isimlerinden biri haline getirebilir. Merkez ile sürekli bağlantıda kalan, prim sisteminin karlılığını yaşayan ve şirket içi organizasyonlarıyla markaya bağlılığı artan bayiler Era Gayrimenkul bayilik tercihinin avantajlarını en net biçimde yaşayabilirler.

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün büyümesiyle birlikte hedef kitlesine kaliteli gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla kapsamlı hazırlıklar yürüten Era Gayrimenkul bayilik vererek girişimcilere köklü ve hizmet standartları oturmuş bir markanın çatısı altında faaliyet gösterme imkanı sağlamaktadır. Bayilik veren firmalar araştırılırken en çok dikkat edilen destek unsurları, Era Gayrimenkul bayilik fırsatlarında kesin bir şekilde ortaya konulmuştur. Dünya’daki deneyimi ve Türkiye pazarındaki hakimiyeti bu markanın bayilik sistemini fark yaratacak şekilde dizayn etmesini sağlamıştır.

Era Gayrimenkul Bayilik Şartları

Kurumsallığı ve yüksek marka bilinirliği; Era Gayrimenkul bayilik şartları kapsamını attırmaktadır. Marka yetkilileri Era Gayrimenkul bayilik şansı tanıyacakları girişimcilerin azimli, sektörde faaliyet göstermeye istekli ve kurum değerlerine tam bağlı olmalarını tercih etmektedir.

Era Gayrimenkul bayilikleri almak isteyen girişimcilerin sürekli gelişmeyi hedeflemesi ve marka değerlerini benimseyip müşteri memnuniyetleriyle fark yaratmaları gerekir. Era Gayrimenkul bayilik destekleri ile iş ortaklarının yükselmesini sürekli desteklemektedir. Kurum değerlerinin ve gayrimenkul satışının temellerinin anlatıldığı, tapu işlemlerinin detaylarının paylaşıldığı ve koçluk verilen eğitimlerle Era Gayrimenkul bayilerinin donanım kazanması adına gerekli tüm adımları atmaktadır. Era Gayrimenkul bayilik iş modelinin başarısının yüksekliğinin ardındaki temel nedenin de firmanın franchise sistemindeki her bir aktöre sunduğu danışmanlık hizmetleri olduğu düşünülmektedir.

Era Gayrimenkul franchise sistemine katılabilmek için girişimcilerin karşılaması gereken diğer bir gereklilik lokasyon seçiminin Era Gayrimenkul kriterlerine uygun olmasıdır. İşlek ve kalabalık caddelerde, merkezi konumlarda ve dikkat çekebilecek yerlerde bulunması şartı aranan ofislerin minimum 90 metrekare alana sahip olması gerekir. İşletmelerin binaların giriş katında ya da birinci katında olması da hedef kitlenin kolay erişiminin sağlanması adına önemlidir.

Era Gayrimenkul bayilik almak isteyen girişimcilerin firma tarafından istenen franchise bedelini de karşılamaları gerekir. Bayiliğin açılacağı bölge ve şehir kapsamında Era Gayrimenkul bayilik ücreti değişiklik gösterse de ortalama sermaye gereksiniminin 60 bin ila 100 bin TL arasında değişiklik göstereceği hesaba katılmalıdır. En net bilgi için Era Gayrimenkul firması ile görüşmeler gerçekleştirilmelidir.

Era Gayrimenkul franchise almak isteyen girişimcilerin Era Gayrimenkul Türkiye web sitesinde yer alan Era Gayrimenkul bayilik başvuru formu linkini tıklamaları yeterlidir.

Era Gayrimenkul Bayilik Fırsatları

Era Gayrimenkul bayilik alan girişimciler firma tarafından sunulan detaylı desteklerle pazarda tutunma oranlarını çok büyük ölçüde arttırabilirler. Geleneksel ve dijital mecralarda düzenli olarak reklam veren marka, bilinirliğini giderek arttırmakta ve franchise alt yapısının gücüyle bayilerine birçok ayrıcalık sunmaktadır.

Era Gayrimenkul Türkiye bayiliği alan girişimciler lokasyon seçimi, reklam, pazarlama, bölge koruması, eğitim ve koçluk gibi desteklerin tamamına erişme şansı yakalarlar.

  1. Emlak Sektörü

Era Türkiye Gayrimenkul Bayilik Destekleri

Era Türkiye Gayrimenkul Şartlar & Koşullar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör