English Park

English Park Bayilik Açıklaması

English Park Bayilik

English Park Bayilik Hakkında : İstanbul da 4 Türkiye de geneli toplam 5 şubesi olan firmamız ( english park dil eğitim kurumları)1996 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir. Kursumuz ingilizce eğitimi vermektedir. Toplam şubelerdeki öğrenci sayımız 2500 civarında olup sürekli artmaktadır. 

English Park Bayilik ve Bayilik Şartları 

Verdiğimiz kaliteli hizmet ve sürekli geliştirdiğimiz altyapısı ile kurslarımızın büyümesi her geçen gün artarak devam etmektedir. Şuan sektörler arasında ingilizce dil eğitimi veren kurslar en çok rağbet gören sektörler arasındadır. English park dil eğitim kurumu olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde bayiilikler vermeye başlamış bulunuyoruz. Öncelikle verdiğimiz hizmet ve kalite şartları standartların üzerinde olan kurumlarımıza altını çizerek belirtmek gerekirse kesinlikle isim hakkı bedeli almadan ve herhangi bir bedel yansıtmadan bayiiliklerimizi vermeye başladık.

English Park Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: ENGLISH PARK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EĞİTİM 

KURULUŞ YILI: 1996 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

English Park Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: İlk 10 bayii için geçerli olmak koşulu ile Bayiiliğimizi aldığınız taktirde kayıt olan öğrencilere verilecek tüm dershane ürünlerini (eğitim seti başta olmak üzere diğer ürünleri) şirinevler merkezimizden temin etmek koşulu ile herhangi isim bedeli almadan bayiiliğimizi veriyoruz. Aldığınız bayilikle ilgili her türlü gerekli desteği kurumumuzun İstanbul şirinevler merkez şubemizden alacaksınız. Şuan yeni çıkan kanun gereği kapatılacak olan örgün eğitim veren dershane sahipleri içinde ayrıca bir firsattır. 8 derslikli bir bayiinin aylık minimum kar marjı 40 bin tl dir (tüm masraflar çıktıktan sonra) Detaylı bilgiyi kurucu müdürümüz Serdar Toprak beye ulaşarak alabilirsiniz.

English Park Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ. Diğer Verilen Destekler: Kurulum aşamasındaki tüm teknik yönlendirmeler Öğretmen alımı ve personel alımı ile ilgili yönlendirmeler resmi web sitemizde şubenizin tüm bilgileri ve iletişim bilgileri Sınırsız ürün desteği :(broşürler setler eğitim ekipmanları maliyet ücreti karşılığında) Kurumsal anlamda teknik destek kendi alt bayiliklerinizi oluşturmanızda destek kurucu bayii sahiplerine gerekli eğitim Ve daha bir çok destek…

Kısaca English Park Bayilik Bilgileri

Bayilik verilen bölgeler: Tüm türkiye geneli 

YATIRIM Maliyeti: 100.000 TL 

Franchise Giriş Bedeli: 0 TL 

Ortalama Kar Marjı: 40.000 TL 

Reklam Katkı Bedeli: 0 TL 

Gelirden Pay: 0 Tl 

Ek Detaylar: detaylı bilgi için serdar beye ulaşınız. 

Sektör: Eğitim 

Kuruluş Yılı: 1996 

Firma Merkezi: şirinevler istanbul 

Firma Yetkilisi: serdar toprak 

Şube Sayısı: 5 

Çalışan Sayısı: 20 

Web Site: www.englishpark.com.tr 

İletişim Numarası: 0532 222 03 33 

E-Posta Adresi: serdartoprak007@hotmail.com

 

English Park Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR