1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Sağlık Sektörü
  3. Elit Ozon

Elit Ozon

Elit Ozon bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Elit Ozon bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Sağlık Sektörü

Hakkımızda

Elit Ozon Sistemleri 2007 yılından itibaren su ve içecek sektörü başta olmak üzere Ozon kullanım alanlarında birçok sektörde hizmet veren yurt içi ve yurt dışı çeşitli sektörlerde 100 ün üzerinde sistemler kurmuştur. Uzman kadrosuyla 2009 yılından bu güne % 100 üretimini kendi imal ettiği sistemlerle işletmelerin çözüm ortağı olmuştur.

Elit Ozon ürünlerini sektöründe lider kuruluşlar ile buluşturan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bilgi ve tecrübelerini ürünlerinin kalitesiyle farkı ortaya koyan müşterilerine dostları ve iş ortakları gözüyle bakmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen, devamlı ilerleme, değişim ile inovasyona dayalı yapı ve organizasyonu ile hizmet vermektedir.

Su ve gıda sektöründe hizmet veren kuruluşların rekabet gücü ve uzun süre faaliyet halinde olmaları sürekli kendini yenileyen kaliteli hizmet ile mümkündür. ELİT Ozon Sistemleri vizyon olarak tamamen bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elit Ozon Türkiye sektöründe marka haline gelmiş ve Her geçen yıl daha da gelişen ürün portföyü ile sektöre yön veren, ileride uluslararası arenada kalitesine güvenilen bir marka hedefi ile üretimlerine devam etmektedir.

Firmamız ve ürünlerimizin tercih sebepleri

   • Sistemlerimiz hiç bir zaman kalitesiyle; üretimlerinizi durdurmayacak şekilde tasarlanmıştır

   • Kurmuş olduğumuz sistemlerin 7/24 istenilen performansta sorunsuz çalışması

   • İşletmelerin ihtiyaçlarına göre hızlı ve ekonomik çözümler üretmesi

   • Kaliteli ve hijyenik üretim

   • Kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış ürünler

   • Tecrübeli teknik kadro

Kurumsal

Elit Ozon için, Her müşteri özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.


Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için yeni değerler üretmek, yegane hedefimizdir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler kurmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

 Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık oluşturarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörel lider konuma yükselmek.

  1. Mama
  2. Gıda Takviyeleri
  3. Otc Ürünler

Elit Ozon Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Elit Ozon Şartlar & Koşullar

Elit Ozon Fotoğraflar

Sağlık Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör