Ekolej

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Özel Okul ve Kolej Bayilikleri
Bayilik veren etüt merkezleri
Bayilik Veren Dil Kursları

eKolej Bayilik Açıklaması

eKolej Bayilik

eKolej Bayilik Hakkında : Almanya’ dan sonra ülkemizde de evrensel kalite ve standartlarda eğitim hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Avrupa Birliği ülkelerinde önde gelen üniversitelerin kullandığı online eğitim modelini ilk ve orta okullar için Milli Eğitim Bakanlığına uygun müfredatla geliştirip ülkemizin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyor.

eKolej Bayilik ve Bayilik Şartları Bugüne kadar destek almak için dershanelere giden öğrenciler artık eKolej eğitim teknolojilerinin sağladığı olanaklardan faydalanarak gerek duydukları desteğe evlerinden ulaşıyor. eKolej, eğitimi öğrenciye ev sıcaklığı ve rahatlığında sunarken, eğitimin yanı sıra hayatı da kolaylaştırıyor.

 eKolej Bayilik ve Bayilik ŞartlarıÖğrencilerin ekran üzerinden mikrofon ve kamera sistemi desteğiyle söz hakkı isteyerek tüm sorularını sorabildiği canlı derslerin yanında geçmiş ders videolarından da faydalanıyor. Dikkat dağıtıcı unsurlardan uzak tamamen derslerine odaklanan öğrenciler konu tekrarı ve soru çözümü dersleri ile sınavlara en iyi şekilde hazırlanıp notlarını yükseltiyor. Amerika ve Avrupa’da uzun yıllardır uygulanıp başarısı kanıtlanan Uzaktan Eğitim Modeli ülkemizde de öğrencilerin eğitim desteği ihtiyaçlarına en etkili şekilde çözümler üretiyor.

eKolej Türkiye’nin 81 iline aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği yaratıyor. iConnect Group olarak bünyemizde barındırdığımız eKolej’de, uzaktan eğitim sistemi ile öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde eğitimlerine destek olmak için, ülkemizin 81 elinde dersleri “CANLI“ yayınla evlerinize getiriyoruz. 4 yılda 30.000’in üzerinde öğrenciye canlı derslerle eğitim ulaştırdık.

AB ülkelerinde ve ABD’de önde gelen üniversitelerin kullandığı online eğitim modelini ilk ve ortaokullar için Milli Eğitim Bakanlığına uygun müfredatla geliştirip Türkiye’nin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyoruz. Daha fazla öğrenciye ulaşıp, çocuklarımıza ve ülkemize daha güzel yarınlar oluşturabilmek için birlikte çalışabileceğimiz, hedeflerimize omuz omuza ulaşabileceğimiz, Türkiye’nin her yerindeki öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliğini sunmamızda bize destek olacak bayilerimizi arıyoruz. 

Firma ismi: eKolej 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 15

 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

eKolej Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Kolej, kendi işini kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere, çok düşük maliyetlerle iş ortağı olabilmek adına 3 ayrı bayilik paketi hazırladı: BASIC, SILVER ve GOLD. eKolej sunmuş olduğu bu 3 paket için sadece bayilerine verecek olduğu malzemelerin maliyetleri dışında herhangi bir ücret talep etmiyor. “İsim hakkı”, “royalty” ve “reklam payı” talebinde bulunmuyor.

 

eKolej Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR