1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. EGZO

EGZO

EĞLENCELİ ANLAR EGZOTİK TATLAR

Cafe

250000 ₺

Egzo Drink: Türkiye'de Benzersiz Bir Lezzet Deneyimi

Merhaba! Amerika ve Avrupa'da başlayan ve hızla yayılan Egzo Drink ürününü şimdi Türkiye'de tanıştırmanın gururunu yaşıyoruz. Egzo Drink, muhteşem taze meyveleri bubblee ve doğal tatlarla hızla soğutarak servis eden bir içecektir.

Ürünlerimiz, hazırlanışı, sunumu ve tüketimiyle diğer bütün içeceklerden ayrılır. Görsel bir şölen şeklinde sunulan Egzo Drink, kendine özel logolu bardak ve pipet ile servis edilir.

Markamızın ve ürünlerimizin ülkemizde eşi benzeri yoktur. Uzun denemeler sonucunda geliştirilen özel reçetelerimiz sayesinde Egzo Drink üç aşamada hazırlanır. Tüketenlerin büyük bir çoğunluğu şaşkınlıkla eğlenirken içerken ve hazırlanırken videolar çekmekten kendilerini alamazlar.

Egzo Drink'e yatırım yapmanın kar oranı %200 - %300 arasında değişmektedir. Özellikle yoğun insan geçişinin olduğu bölgelerde, dikkat çekici ve eşsiz tatları sayesinde ciddi satış rakamlarına ulaşmak mümkündür.

Biz, Egzo Drink markasını Türkiye'nin her köşesine yaymayı hedefliyoruz. Bu eğlenceli ve karlı işimize Franchise sistemi ile katılmak isteyen girişimcilere fırsat sunuyoruz.

Ekibimiz yaklaşık 1 yıldır ürünü araştırıp geliştiriyor ve son 3 aydır sıcak satışlar gerçekleştiriyor. Kış mevsimi olmasına rağmen aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda, Egzo Drink'i Türkiye'de nitelikli bir şekilde tanıtarak bayilik sistemiyle daha geniş kitlelere hitap etme kararı aldık.

Bu heyecan verici ve kazançlı işimize katılmak için gerekli şartlar ve süreçler hakkında daha fazla bilgi almak için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız.


Bu düzenlemeyle, metni daha akıcı ve dikkat çekici hale getirmeye çalıştım. İletişime geçmek veya daha fazla bilgi almak için sizinle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

EGZO Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

EGZO Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör