E-Senkron Yazılım

E-Senkron Yazılım Bayilik Açıklaması

E-Senkron Yazılım Bayilik

E-Senkron Yazılım Bayilik Hakkında : 2004 yılında kurulan KARBYTE, İstanbul Teknik Üniversitesi kökenli bilim adamı ve mühendislerle, bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, şirketlerin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren bilgi işlem çözümleri sunmaktadır. 

E-Senkron Yazılım Bayilik ve Bayilik Şartları Ana faaliyet alanlarını web tabanlı veritabanı uygulamaları, üretim-satış-dağıtım sistemleri, mali/finansal sistemler, kurumsal performans ve karar destek sistemleri, yönetim raporlamaları oluşturmaktadır. KARBYTE, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli sektörlerden kuruluşlara bilgi teknolojileri alanında örnek gösterilen çözümler üretmektedir. İşletmelere bir yandan operasyonel ve lojistik planlama ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan üst düzey raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır. 

E-Senkron Yazılım Bayilik ve Bayilik Şartları KARBYTE yönetsel yazılım çözümlerini Microsoft platformları kullanarak geliştirmektedir. Türkiye'nin dışında Rusya, Almanya ve Çin Halk Cumhuriyeti'nde de KARBYTE İş Yönetimi Programı kullanılmaya başlanmış olup sürekli gelişim içersinde bu yazılım pazarlarında da bir yer edinmenin ilk adımlarını atmış bulunmaktadır.

Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketler, riski azaltmak amacıyla, çözümü oluşturan fonksiyonların tümünü karşılayabilen şirketlere yönelerek, anahtar teslim uygulamalar talep etmektedir. KARBYTE, müşterilerine çözüm kapsamı içinde gerekli olabilecek danışmanlık, eğitim, entegrasyon, ağ altyapısı, hosting, donanım temini ve uygulama bakımı hizmetlerini de vermektedir. Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen KARBYTE, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. KARBYTE'ın hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır. 

Firma ismi: E-Senkron Yazılım Ltd.Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel

E-Senkron Yazılım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Gereklilikler :

1 -) En az 2 personel

2 -) Bilgi ve yazılım teknolojileri konusunda orta seviye yetkinlik Maliyet : 5.000 - 10.000 $.

 

E-Senkron Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR