Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi Artık Türkiye’de

Son Güncellenme: Sat Jun 2024 10:59

En Kazançlı Franchising Sistemi Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi Artık Türkiye’de  Konusu : 2000 yılında ABD’de başlayan ve 10 yıl süren ARGE çalışmalar

Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi Artık Türkiye’de
İlyas Özkurt user

En Kazançlı Franchising Sistemi

Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi Artık Türkiye’de  Konusu : 2000 yılında ABD’de başlayan ve 10 yıl süren ARGE çalışmaları sonucu doğan Realty firması artık Türkiye emlak pazarında hizmet vermeye başladı

Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi

Dünyanın En Kazançlı Franchising Sistemi Artık Türkiye’deDünyada 30 ülkede 34 ofisi bulunan,Türkiye’de ilk olarak Marmaris şubesinin ardından Ataşehir,  Bostancı, Dalaman ve Tekirdağ şubelerini açan Realty-TR 3 yılda 250 franchise vermeyi hedefleyerek SO 9001:2008 Standardzasyon'larını yerine getirmiş ve İngiltere merkezli AIPP üyesi olan Realty-TR Avrupa birliğinin tüm tüketiciler koruma derneği tarafından 2015 yılı gayrirmenkul hizmet sektöründe altın marka ödülüne layık görülmüştür..

Realty-TR’nin kurucusu Fatih Elibol, uzun yıllar üzerinde çalışıp yarattığı marka için şunları söyledi… “Dünyadaki ve Türkiye’deki gayrimenkul franchise sistemlerini inceleyip,onların eksiklerini görerek, “hep destek tam destek” amacıyla Realty-TR’yi kurdum. Realty-TR olarak biz, dünya üzerinde hizmet verdiğimiz her bir satıcının gayrimenkulünü uluslararası gayrimenkul pazarına dahil ederiz.

Realty-TR sistemimiz ile bizimle sözleşme imzalayan gayrimenkul sahiplerine dünyanın her yerinden alıcı sağlamak mümkündür. Realty-TR sisteminde. 4 kıta da ve 30’dan fazla bölgede bulunan gayrimenkul franchise ofislerimizle birlikte çalışır, hızlı sonuç üretiriz.

Sistemdeki tüm portföyümüzü uluslararası gayrimenkul fuarlarında tanıtır, alıcılara kolayca ulaşırız.yurtiçi ve yurt dışın da en popüler gayrimenkul portallarını kullanırız ve bunların maliyetlerini ofislerimize yansıtmayız. % 100 dil desteğiyle çalışan teknolojik alt yapımız ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz Realty-TR kurumsal kimliğini yansıtan şık ve profesyonel tasarıma sahip franchise ofislerimize destek olurlar. Elibol, Dünyada yakaladığı başarıyı Türkiye’de de yakalayacağına inandığını dile getirdi.

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler