Dilkur Akademi

Dilkur Akademi Bayilik Açıklaması

Dilkur Akademi Bayilik

 Dilkur Akademi DİLKUR AKADEMİ, etik kuralları benimseyip başarı odaklı yabancı dil eğitimi vermeyi ilke edinen ve kaliteye büyük önem veren bir eğitim merkezidir. DİLKUR AKADEMİ’de dil eğitimleri ve kariyer kursları yabancı öğretmenler ve alanında uzmanlaşmış Türk öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır. 

DİLKUR AKADEMİ, Aksaray ilinde nadiren uygulanması bakımından, üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan ve alanına özgü pedagojik formasyona sahip öğretmenleri istihdam etmektedir. Kurumumuzda eğitici, öğretici, usta öğretici vb sıfatlarda eğitimci çalıştırılması kurum politikasına aykırılık teşkil etmektedir. Kişilerin bireysel gelişimlerine katkı yapmayı ve fark yaratmayı amaçlayan DİLKUR AKADEMİ’de tüm dillerde yabancı dil eğitimlerine ek olarak, kişisel gelişim konularında, iş dünyasını hedefleyen çağdaş yönetim teknikleri, liderlik, etkin iletişim, motivasyon, İKY, TKY, stratejik yönetim, SPSS danışmanlığı gibi SERTİFİKALI KARİYER EĞİTİMLERİ verilmektedir.

Yılın belli dönemlerinde talebe göre güzel sanatlar etkinlikleri düzenlenmekte; seminerler-konferanslar ve söyleşiler yapılmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve tercümanlık hizmetleri verilmektedir. DİLKUR AKADEMİ, teknolojiyi yoğun bir şekilde kullanan çağdaş bir kurumdur. Kursiyerimizle ilgili tüm duyuru ve eğitim etkinlikleri resmi internet sitemiz üzerinden yapılmakta olup, sosyal medya aracılığıyla 7 gün 24 saat edinilmek istenen bilgi hakkında geri bildirim yapılabilmektedir.

Kursiyerimize özel olarak açılan sayfalarda ders içeriklerine, dinleme etkinliklerine ve dil öğrenimine yardımcı oyunlara erişim imkanı sunulmaktadır. DİLKUR AKADEMİ, özel öğretim kurumları arasında kurucuları ve personel eğitim düzeyi açısından Türkiye’de seçkin, Aksaray ilinde ise ilk ve tek kurumdur. Yönetiminden eğitim sürecine, öğrenci işlerinden ön büro işlemlerine kadar tamamı enstitü/fakülte/yüksekokul mezunu nitelikli kişilerden oluşmaktadır. DİLKUR AKADEMİ’de, eğitim öğretim ticareti yapılmamaktadır. Kurumumuz; hedefleri olan öğrencilerin; görevlerinde yükselme hedefi olan kamu görevlilerinin; özel sektörü iyi analiz ederek bir adım öne geçmeyi hedeflemiş önder ve yönetici adaylarının mensubu olduğu bir kurumdur. Öncelikli hedef, kursiyer ile kurum arasındaki karşılıklı güvenin ve başarının tesis edilmesidir.

Dilkur Akademi Avantajları

 • Eğitimcilerden oluşan profesyonel yönetim kadrosu ve etkin öğretim kadrosu,
 • Teknoloji destekli kurumsal altyapı,
 • Tüm dillerde yabancı öğretmenlerle ders imkanı,
 • Kapsamlı raporlama ve öğrenme süreç takibi,
 • Kurs bitiminde MEB Onaylı Sertifika,
 • Multimedya ve internet destekli eğitim,
 • Standartların üzerinde fiziki öğrenme koşulları,
 • Sertifikalı Kariyer Eğitimleri,
 • Ücretsiz ders kitabı ve ilgili materyaller,
 • Ücretsiz ek dersler ve etüt çalışmaları,
 • Ücretsiz akademik ve sanatsal etkinlikler,
 • Ücretsiz konuşma kulübü etkinlikleri,
 • Ücretsiz gezi, sinema etkinlikleri ve daha fazlası …

Dilkur Akademi Bayilik Şartları

Dilkur Akademi büyümeye devam ediyor…Kurumsallaşma kavramının pratikteki yansıması olan Dilkur Akademi Yabancı Dil ve Kariyer Kursları, etik ilkeler dahilinde sunduğu hizmetlere bir yenisini ekleyerek, kendi şehirlerinde eğitimin öncüsü olmayı hedefleyen girişimcilere ve bayilik almak isteyenlere destek vermektedir. Dilkur Akademi, prensip olarak eğitimin eğitimciler tarafından verilmesi gerektiğini düşünmekte ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Şahıs işletmelerinden ziyade kurumsallaşmış şirketlerin varlığını savunmaktadır. Close

Dilkur Akademi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR