Dilko English Yabancı Dil Kursu

Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik Açıklaması

Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik

Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik Hakkında : Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.

 Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik Veriyor Güvenilir ve çağdaş eğitimimiz, Sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, Eğitimde bilimsel bakış açımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz, Anadili İngilizce olan deneyimli öğretmenlerimiz, Öğrenci odaklı sistemimiz, Klüp etkinlerimiz ile bir dil kursundan çok daha fazlasını sunduğumuz hizmetlerimiz Teknoloji donanımlı sınıflarımız, Bireysel danışmanlık hizmetlerimiz ile öğrenciyi hedefine en sağlıklı şekilde ulaştırma isteğimiz ile DİLKO English olarak başarı hikayelerimize her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. 35 yılı aşkın bir süredir farklı yaş gruplarından on binlerce insanımıza dil eğitimi vermekten gurur duyan Dilko English, başarılarının devamını sizlerle paylaşmaktan gurur duyacaktır. 

Firma ismi:Dilko English Yabancı Dil Kursu

 Bayi - Franchise Şube Sayısı: 9

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Eğitim sektöründe deneyimi olan yada halihazırda bir eğitim kurumu işleten Eğitim sektöründe faaliyet göstermeyen ancak eğitim sektörünün yükselen bir sektör olduğunu gözlemleyen ve iyi bir kadro kurup başarılı olacağına inanan farklı bir iş yapmak ve elit bir sektörde yer almak isteyen GİRİŞİMCİLER !! Dilko Enlish size ispatlanmış bir başarı ile kazançlı bir yatırım planı sunuyor.

Biz franchising sisteminde birlikte kazanma ve büyüme stratejisini hedef aldık. Dilko şube yatrımında Yaklaşık 40 yıllık başarılı ve gurur dolu bir birikimin, tecrübenin ve ulusal bir markanın sadece adına değil,aynı zamanda etkin desteğine ve Dilko English'in işbirliği yaptığı uluslararası eğitim kurumlarının çözüm ortaklığına da sahip olacaksınız Dilko English'de cirodan pay alınmaz, aylık reklam payı alınmaz.

 

Dilko English Yabancı Dil Kursu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR