Devran Çiğ Köfte

Devran Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Devran Hakkında : Devran Çiğ Köfte; Kayhan ÇELİK, Mehmet IŞIK ve Ahmet BULUT'un ortaklık girişimiyle 2005'te İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hedefini hep en yüksekte tutan Devran Çiğ Köfte son sistem bir imalathane kurarak, gıda mühendisleri kontrolünde çiğ köfte üretimine devam etmektedir. Ürün kalitesi ve hizmet anlayışıyla kısa sürede müşterilerinin beğeni ve takdirlerini kazanarak talep doğrultusunda şube sayısını arttırmıştır. "Sihirli" tarifi sayesinde sektöründe 'Damak Tadında İddiaalıyız' sloganıyla yer alan Devran Çiğ Köfte, müşterilerinden bugüne kadar tek bir olumsuz tepki almadıklarını gururla kamuoyuna sunmaktadır.

 Devran Çiğ Köfte Bayilik Devran Çiğ Köfte, en önemli hedeflerinden biri olan franchising ile büyümek ve her şehirde en az 1 şube açmak için çalışmalarına devam etmektedir. Devran Çiğ Köfte'nin siz girişimciler için sağladığı en büyük kolaylık, isim hakkı TALEP ETMEMESİDİR. Böylece, her girişimci yüksek kar marjı ile, istediği şehirde rahatlıkla işini kurabilir ve bu eşsiz lezzetin milletimize sunulmasında bir köprü vazifesi görebilir. 

Devran Çiğ Köfte Bayilik Şartları Herhangi bir şehir veya ilçe merkezinde iç ve dış şartları yapılacak olan iş için müsait bir dükkân, Temiz,düzenli ve saygılı dükkân elemanları... 

Devran Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR