Detectrap

DetecTrap Bayilik Açıklaması

DetecTrap Bayilik

DetecTrap Bayilik Hakkında : Ankara da en iddialı evden kacis oyunlarından biri olan kumarhane soygunu konseptini diğer illerde de hizmete sunmak isteyen tecrübeli bir firma.

DetecTrap Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Birkaç yıl önce Uzak Doğu’da başlayan Gerçek Evden Kaçış Oyunları furyası 2014’ün ikinci yarısında Türkiye’ye de sıçradı. Büyük şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’de hızla yayılmakta olan evden kaçış oyunları, özellikle üniversite öğrencileri ve beyaz yaka çalışanlar için favori grup aktivesi olma yolunda ilerliyor!

DetecTrap Evden Kaçış Oyunu Bayilik Veriyor 

Bu rüzgarla beraber Ankara’da başlayan DetecTrap Evden Kaçış Oyunu macerası da tüm Türkiye’ye yayılıyor! Eğer siz de hızla ve kolayca anahtar teslim bir Gerçek Evden Kaçış Oyunu sahibi olmak istiyorsanız, DetecTrap ’ın Franchise programına muhakkak göz atmalısınız. Franchise kapsamında sunduklarımız; İsim Hakkı Dekor Hazırlığı ve Uygulaması Konsept ve İpuçu Uygulaması Kurumsal Kimlik Çalışmaları Web Sitesi ve Rezervasyon Sistemi Reklam ve Pazarlama Çalışmaları

 

DetecTrap Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR