Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik Açıklaması

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik Hakkında : Uzaktan Eğitim konusunu uzmanlık alanı olarak seçen firmamız sadece bu alana yönelik hizmetleri sunmaktadır. İş Güvenliği, İş Yeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli Eğitimlerinde 5 yıllık deneyime sahip geçmişimizle sorunsuz hizmet almak isteyen Eğitim Kurumlarının emrindeyiz. 

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik Veriyor Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Portalımız yönetmelikteki tüm konuları kapsayacak şekilde 2014 yılında hizmete sunulmuştur. AR-GE ve yazılım geliştirme çalışmalarımız Ağustos.2013 - Eylül.2014 tarihleri arasında Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde devam etmiş, geliştirilen Uzaktan Eğitim Yazılımımız kullanıma sunulmuştur. 

Firma ismi: Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

 * İyi derecede bilgisayar kullacısı olmak,

* Aktif satış / tanıtım çalışması yapmak.

* Yatırım maliyeti sıfırdır.

* Detay İSG Uzaktan Eğitim Portalı İş Güvenliği ve İşyeri Hekimliği Eğitim Kurumlarına yönelik, Bakanlık onaylı uzaktan eğitim portalı.

* Detay ÇALIŞAN Uzaktan Eğitim Portalı İş Güvenliğine yönelik ve tüm çalışanlara verilmesi zorunlu olan eğitimleri içeren, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri (OSGB) ve Kurumsal firmaların kullanabileceği uzaktan eğitim portalı.

* Detay AKADEMİK Uzaktan Eğitim Portalı Eğitim Kurumları, dershaneler, okullar ve firmalara yönelik hazırlanmış, istenen içeriğin yüklenebileceği ve canlı (senkron) eğitim verme olanağı olan uzaktan eğitim portalı.

 

Detay Uzaktan Eğitim Hizmetleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR