1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Dermokil

Dermokil

Dermokil bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Dermokil bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kozmetik ve Kisisel Bakim

Ezel Kozmetik

Firmamız 1990'lı yılların başından itibaren mobilya sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet göstermiş ve 2006 yılında ise Dermokil markası ve "Kilden gelen güzellik" sloganı ile kozmetik sektöründe üretime geçmiştir.

30 yıllık deneyimi ile EZEL Kozmetik, Dermokil markası adı altında cilt bakım, saç bakım, el ve vücut bakım, hyperpigmentasyon kategorilerinde yaklaşık 500 adet ürün üretmiştir.

Kozmetik üretimi, Sivas Organize Sanayi Bölgesi'nde 20.000 m2 lik alanda sahip olduğu SEDEX/ SMETA, HACCP, GMP, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda hijyen koşulları altında üretim teknolojisinde çağdaş yaklaşımla ileri teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Her ürünün arge çalışması, Yeditepe ve Cumhuriyet üniversitesi gibi köklü üniversiteler ile ortak çalışma yürütülerek bilim ışığında yapılmıştır.

Dermokil kil içerikli cilt bakım maskeleri ve diş macunu DKDENT hem ulusal hem de uluslararası pazarda en çok tercih edilen ürünlerdir. Hammaddemiz insan doğasına en uygun  materyal olan kil yani mineralli toprak olması markamızın en dikkat çekici özelliğidir. Dermokil Maskenin temizleyici, onarıcı, yenileyici, nemlendirici ve koruyucu özellikleri sayesinde  Uluslararası araştırma ve raporlama şirketi Nielsen tarafından 2016 yılında Tüketici İnovasyon Ödülleri kapsamında Dermokil Maske YILIN SEÇİLMİŞ ÜRÜNÜ olmuştur. Yine en çok tercih edilen DKDENT diş  macunumuz glutensiz, florürsüz, sls içermeyen, köpüksüz tamamen doğal, çocukların ve çölyak hastalarının rahatlıkla kullanacağı kil içerikli bir diş macunudur. DKDENT diş macunu pazarda giderek büyüyerek yerini korumaktadır.

Ezel Kozmetik, Dermokil ve DKDENT markalarıyla parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 25.000 i aşkın satış noktasıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.

Ezel Kozmetik, kurulduğu günden bu yana Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika ve Amerika olmak üzere 5  kıtada 25 den fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır.Amazon.com da satış yapmayı başarabilen tek Türk markası olarak Amerikan pazarında da yerini almıştır. Dubai, Çin başta olmak üzere birçok yurtdışı fuarlarında katılmıştır.

Türkiye ve dünya da maske devi olan Dermokil, basında da güçlü çalışmalar yapmıştır. Yaklaşık 15 tv reklamı, anasponsorluklar,radyo reklamları,gazete ve dergilerde kendinden bahsetmeyi başarmıştır.

Dermokil, Türkiye'nin unutulmaya yüz tutmuş doğal kaynaklarından biri olan  Kil ile doğallıktan ve kaliteden ödün vermeden,teknolojinin sunduğu tüm olanakları kullanarak,  deneyimli ve etik değerlere sahip, konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple Ar-ge çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU direktifleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettiren ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün güvenlik dosyasına sahip olan , tüketicinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ve paydaşlarıyla büyüyen bir Türk Markasıdır.

  1. Makyaj
  2. Kişisel Bakım Ürünleri

Dermokil Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dermokil Şartlar & Koşullar

Dermokil Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör