Damak Köfte

T&Amp;T Gıda Maddeleri Otomotiv İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Damak Köfte Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Minimum Nakit İhtiyacı : 200 000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 300 000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 Ay

Damak Köfte Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Damak Köfte Bayilik Şartları

1. Perakende Sektörüne Dağıtım Ağı Kurabilmeli,
2. Tüccar Plasyer Ve/veya Kendi Plasyerleri Olmalı
3. Ofisi Ve Asgari 15 M2 Olan Biri -18 C Olmak üzere 2 Adet Soğuk Hava Deposu Olan Bir İşyeri Olmalı
4. Potansiyel Müşterileri Olmalı,piyasayı Tanımalı,

Damak Köfte Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

         Damak Köfte  kurulduğu  1992 yılından günümüze kadar Trakya bölgesinde üretmiş olduğu et ürünleriyle tanınmakta ve hizmet vermektedir.

         2015 yılında el değiştiren şirket ; Tekirdağ’da  et sektöründe 30 yıldır hizmet vermekte olan Sayın Zekai TIRPAN’ın sahibi olduğu T&T Gıda Ltd.Şti’nin bir kuruluşu  haline gelmiştir. Damak Köfte oluşturulan yeni kadrosuyla ve yenilenen ekipmanları ve araçlarıyla kurumsallaşarak Türkiye markası olmayı hedeflemektedir.

         Damak Köfte , kendi mezbahamızda kesilerek üretilen etlerden oluşan kırmızı ve beyaz et mamullerin ; market, restaurant gibi perakende satış ve sunum yapan yerlere diğer taraftan Otel, Tatil Köyü gibi toplu tüketim yapan işletmelere satışını ve pazarlamasını yapmaktadır..

Vizyon-Misyon

         Vizyonumuz ; Trakyanın yöresel tatlarıyla harmanlanmış Damak Köfte lezzetinin tüketicilerin beğenisine sunularak herkesin ulaşabileceïği ulusal bir marka olmak…

         Misyonumuz ; Dürüstlük insan ve güven olgusuyla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarını her durumda koruyarak çevreye saygılı modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimimizi ve gelişimimizi sağlamaktır.

 • Kuruluş Yılı : 2015
 • Toplam Çalışan Sayısı: 15
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 2
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Bandırmada tercih nedenidir. Soğuk hava depoları olan ( 0 +4 ve -18 C) Müşteri kabul yeri olan, tuvaleti olan düz ayak mal indirmeye uygun yeri olan, güvenli bir işyeri
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Öncelikle piyasayı bilmeli,çevresi olmalı,sorumluluk sahibi olmalı,takipçi olmalı,güler yüzlü ve samimi olmalı,İşinin başında durmalı,hevesli olmalı vs.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefon, öngörüşme bayilik yerinde, merkeze davet, taleplerin teatisi, konsensüs sağlandığı takdirde sözleşmenin imzalanması ve kurulum.

 

Damak Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR