Cs Yaprak Doner

Türkiye'de Son Yillarda Restaurantlarda Yemek Yeme Oranı % 400 Artarken En Çok Döner, Hamburger Ve Pizza Türü Ürünler Tercih Ediliyor. Bunun Yüzde Altmış Oranı Servis Şeklinde Oluyor. İşte Bu Yüzden..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Et restoranı bayilikleri
Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

CS Yaprak Doner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* İşim hakkı yok bayi desteği var. İş yerinin tadilat ve ekipmanı için M2 2000 ₺ artı bir haftalık ürün stok maliyetidir.

CS Yaprak Doner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CS Yaprak Doner Bayilik Şartları

Bayilik Alacak Kişinin İşin Başında Durmasi
En Az 50 M2 İş Yeri Olması Ve Bir Haftalık ürün Stoklamasi
İş Yerinin Yaya Trafiğinin Yoğun Olduğu Bölgede Olması
Firmamız ürünlerinden Başka ürün Ve Hizmetler Sunmamasi

CS Yaprak Doner Bayilik Açıklaması

Döner Bayiliği İçin İstenen Şartlar Cs Yaprak Döner Franchise sahibi olarak cs doner markası altında yer alarak resturant işine girmek isteyen yatırımcının girişken ve vizyon sahibi olmasi önceliklidir.

CS yaparak döner olarak yatırımcılara işletme kurulumundan tadilat ve dekorasyon işletmecilik ve usta eğitimi , reklamelaman yetiştirme, lojistik, ürün geliştirme , iş geliştirme ve yeni menü oluşturma hizmeti vererek bayinin işin başında durması yeterli olup hemen para kazanmaya baslar. CS yaprak işletme sisteminde % 30 kar marji olup giderler çıktıktan sonra net olarak % 10 aylık kazanç sağlamaktadır.

Buda iş yerinin kirası ve lakosyonuna bağlı olarak yatırım/ getiri oranına göre 14 ile 20 ay arasında kendini amorti ediyor. Konut da getiri/ fiyat oranına göre 10 kat daha kazanclidir. Nitekim gelecek Franchise markalarının yaygınlaşarak bağımsız isletmecilerin esnafların az kazanmasina veya giderlerinden biraz fazla kazanç saglamak neden olurken yeni bağımsız işletme kuran girişimcilerin %90 iflas ederken Francise ( bayilik) alanların başarı orani % 97 oranında oluyor.

Sizde kazananlardan olmak ve gida sektöründe yer almak istiyorsanız bayimiz olun kazanmaya başlayın. Restorantlarda yemek yeme oranı %400 olmasına rağmen artarak devam etmesi, en çok döner, pizza ve hamburger ürünlerin tüketimde ve bunun yüzde % 60 oranında eve ve iş yerine servis edilir olması gida sektöründeki fırsatları göz önüne getiriyor. İşletme kurulum maliyeti olarak cs yaprak döner ilk 10 bayiden işim hakki istememektedir. iş yerinin konumuna bağlı olarak en az 50 m2 olmasını talep ediyor. İş yerinin makina, ekipman ve dekorasyon olarak m2 2000 tl + kdv maliyeti oluyor. Bununla birlikte bayinin bir haftalik ürün stoklamasi talep edilmektedir. Bu da haftalık tüketilecek döner etinin miktarı kg .

43 tl olarak satın alınması ve içeceklerin de ödenmesi iştenmekte. ayrıca reklam ve rotary payi olarak net karın %3 talep ediliyor. 50 m2 bir iş yeri ve günde 100 kg et döner satacak işletme için 100.000 tl iş yeri için 30.000tl ürün alımı gerekir. Bunun içinde kira ve firma kurulum maliyeti eklenmemiştir.

ilk 10 bayiden olursanız 50.000 ₺ + kdv olan 59.000 tl talep edilmiyor. Bu durumda en az 130.000 ile 150.000 TL arasi döner işine giriş maliyeti oluyor. Abit Gülistan İşletmeci Eğitmeni ve Franchise (Bayii) Müdürü Adres: CS Yaprak Döner Kızılırmak Mah. 2754 Sok. No: 1 Oficity Is m. Daire:92 İçkapı:506 Muratpasa / ANTALYA Tel: 0530 559 6000 abitgulistan@gmail.com

CS Yaprak Doner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR