Çörek Otu

Çörek Otu Bayilik Açıklaması

Çörek Otu Bayilik

Çörek Otu Bayilik Hakkında : Kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun fiyat aralığında sizlerle buluşturan Çörek Otu, Haziran ayıyla birlikte sektördeki birinci yılını doldurdu. Geçen bir yıl içerisinde ailesine yeni bir şube de Ankara'da ekleyen Çörek Otu; en yeni şubesini İstanbul Anadolu yakası MetroGarden' da açacak olmanın da heyecanı icerisinde.   

 Çörek Otu Bayilik ve Bayilik BaşvurusuŞubelerini hızla artırmaya devam eden Çörek Otu sunduğu Franchising fırsatlarıyla da hizmet anlayışını ve kalitesini yurdun dört bir yanında paylaşmayı hedeflemekte. Büfe ve Stand konseptindeki hizmetini geniş ürün çesitliliğiyle birleştirebilen Çörek Otu, tedarik zinciri yönetimindeki başarısıyla müşterilerini her daim taze ürünlerle buluştururken; sahip olduğu şeffaf, pratik ve dürüst yönetim anlayışıyla da bayiilerinin en büyük destekçisi olmayı başarmaktadır. Verilecek yeni bayiiliklerle büyümeye devam edecek olan Çörek Otu' nun bir parçası olmak için aşağıdaki iletişim numarasından bize ulaşmanız yeterlidir.

İstanbul Axis ve Ankara Taurus bulunan iki şubesine bir yenisini bu yaz MetroGarden Çekmeköy' de ekleyecek olan Çörek Otu Pasta ve Cafe' nin Franchising hizmetini siz de fırsata dönüştürebilirsiniz. Cazip başlangıç programı ile şubenizi hizmete hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

 

Çörek Otu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR