Continental

Continental Bayilik Açıklaması

Continental Lastik Bayilik

 Continental Bayilik ve Continental Lastik Bayilik Bilgileri Araba lastikleri genellikle aracın aşağı yukarı en önemsiz parçaları olarak görülür. Bu doğru olmaktan çok uzak bir yaklaşımdır. Lastikler aracın yol ile temas eden tek kontak noktasıdır. Sizleri ciddi, yüksek kaliteli, şasinin bir bileşeni olarak modern yüksek süratli arabaları için uzman mühendisler tarafından geliştirilmiş lastikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Sadece farklı süspansiyon sistemlerine uyumu ve direksiyon hareketlerine en uygun tepki vermesi değil, yumuşak bir şekilde dönmesi ve dayanıklı da olması gerekmektedir.

Bunların ışığında, araçların yollarda sağ salim ve güvenli kalabilmesi için, lastiklerin frenleme, hızlanma ve virajlarda ortaya çıkan baskı ile başa çıkabilmesi gerekmektedir. Bu bilhassa yolun ıslak ve kaygan, ve ya kar ve buz kaplı olduğu durumlarda önem kazanır. Sizlere lastiklerinizin uygun bakımı için aklınızda bulunması gereken bazı tavsiye ve öneriler. 

 Sizde Continental Lastik Bayilik almak isteyen girişimcilerden iseniz aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek Continental Lastik Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Continental Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR