Ciğerci Mehmet

1999 Yılında Mehmet Tahir Bakır Tarafından Kayseri’de Kurulan Ciğerci Mehmet Franchise Vermektedir.

Ciğerci Mehmet Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Ciğerci Mehmet bayilik bütçesi işletme alanına ve işletmenin açılacağı lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Ciğerci Mehmet franchise bedeli istememekte, işletme açılışında 3 ay sonra 1000 USD katkı payı almaktadır.

Ciğerci Mehmet Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ciğerci Mehmet Bayilik Şartları

Askerliği Tamamlamış Olmak
Eğitim Sürecini Tamamlamak
Gerekli Yatırım Bedelini Karşılayan Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Girişimcilik Ruhu Ve çalışma Azmi Barındırmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Konularında Tecrübeli Olmak
Restoranın Başında Durmak
Doğru Lokasyon Seçimi Yapmak

Ciğerci Mehmet Bayilik Açıklaması

Ciğerci Mehmet Bayilik

Kayseri’de 40 m2’lik bir dükkanda faaliyetlerine başlayan Mehmet Tahir Bakır tarafından 1999 yılında kurulan Ciğerci Mehmet günümüzde Türkiye geneline bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Geleneksel lezzetleri hedef kitlesiyle buluşturup büyük bir beğeni kazanan Ciğerci Mehmet; bayilik almak isteyen girişimcilerden franchise bedeli istememektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışından, leziz ürünlerinden ve üretim sürecindeki hijyen standartlarından ödün vermeyen marka; restoran bayilikleri almak isteyen yatırımcıların öncelikli tercihleri arasında konumlanmaktadır. 

Ciğerci Mehmet; ciğer şiş, ciğer dürüm, et şiş, kuşbaşı dürüm, Adana dürüm, tavuk dürüm, tavuk kanat, Adana kebap, Tantuni et yufka, karışık şiş, mercimek çorbası, gerdan çorbası, künefe, ekmek kadayıfı ve içecek alternatifleri ile müşterilerine çoklu satış yapan; her damak zevkine uygun alternatifler barındırarak hitap ettiği kesimi genişleten bir şirket politikası benimsemektedir. Ürünlerinin lezzeti zaman içerisinde markanın bilinirliğini de aynı ölçüde arttırmayı başarmıştır. 

Siz de kendi işinize sahip olmak ve yatırımlarınızdan yüksek karlılık elde etmek istiyorsanız Ciğerci Mehmet bayilik şartları ve Ciğerci Mehmet bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Ciğerci Mehmet Bayilik Şartları

Ciğerci Mehmet bayilik almak isteyenlerin gerekli yatırım bütçesini karşılayacak sermaye akışına sahip olmaları gerekiyor. Firmanın web sitesinde Ciğerci Mehmet franchise bedeli istenmediği yazılıyor. Ancak işletme açıldıktan 3 ay sonra 1000 USD’lik bir katkı payı firma tarafından isteniyor. Ciğerci Mehmet bayilik bütçesini bulunan işletmenin alanı ve konumu gibi değişkenler de etkiliyor. İşletmenin tadilat masraflarını girişimcinin karşılaması gerekiyor. 

Ciğerci Mehmet bayilik almak isteyenlerin marka standartlarını karşılayan bir lokasyon seçmesi bekleniyor. Firma yay trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde ve marka değeri yüksek alanlarda açılması düşünülen şubeleri önceliklendiriyor. Müşterilere rahat ulaşabilecek lokasyonlarda açılan Ciğerci Mehmet bayiliklerinin kar marjı da yükseliyor. 

Ciğerci Mehmet yatırımcılarının tüm enerjisini işletmeye vermesini bekliyor. Girişimci bir ruha sahip olunması ve müşteri memnuniyeti odağında hizmet verilmesi markanın öncelikleri arasında yer alıyor. Bayilik alan kişinin insan yönetimi ve finansal yönetim alanlarında tecrübeli olmasına da dikkat ediliyor. 

Ciğerci Mehmet bayilik vermeden önce eğitim düzenliyor ve franchise adaylarının bu eğitimi başarı ile tamamlaması gerekiyor. Lezzet ve kalite standartlarının korunması adına marka eğitim sürecine itina ile yaklaşıyor. 

Ciğerci Mehmet Bayilik Almanın Avantajları

Ciğerci Mehmet franchise bedeli istemiyor, dolayısıyla bütçesel bazda sıkıntı yaşayan ancak kendi işine de sahip olmak isteyen girişimciler için bu özellik avantaj yaratıyor. İşletme açılışından 3 ay sonra 1000 USD’lik katkı payı istense de bu rakam oldukça düşük olduğu için girişimciler için sorun teşkil etmiyor. 

Ciğerci Mehmet bayilik almanın bir diğer avantajının firmanın bilinirliği ve enfes lezzetleri olarak değerlendiriliyor. Ciğer şiş ve ciğer dürüm ürünleri markanın lokomotifi olsa da farklı lezzetler de Ciğerci Mehmet’in menüsünü zenginleştiriyor. Ciğer yemeyen, Adana kebap veya tavuk ürünleri tercih eden kişiler de bu restoranın kaliteli tatlarından yararlanabiliyor. 

Ciğer ürünleri özelinde müşterilerine spesifik bir lezzet şöleni sunan marka yatırımcılarına kısa sürede yüksek kar elde etme imkanı tanıyor. Bayilik şartlarını detaylı öğrenmek isteyenlerin ilk olarak Ciğerci Mehmet franchise başvuru formunu doldurması gerekiyor. Ciğerci Mehmet franchise sözleşme süresi 5 yıl boyunca devam ediyor ve yapılan tüm sözleşmekler noter aracılığı ile yapıldığından tarafların hakları resmi olarak güvence altına alınıyor. 

Ciğerci Mehmet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR