Çi̇ğ Köfteci̇ Meti̇n Usta

1994 Yılında Gıda Sektöründe Faaliyet Göstermeye Başlayan Markamız Çiğköfteci Metin Usta, 3 Şube Ile Başlamış Olduğu Bayi Ağını Bayilik Vererek Genişletmeye Devam Ediyor.

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Hijyen Kurallarına Uymayı önceliği Olarak Kabul Etmek
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA Bayilik Açıklaması

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA BAYİLİK

Çiğköfteci Metin Usta olarak gıda sektöründe 1994 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Metin Çakır tarafından kurulmuş olup 2004 yılından itibaren ise Çiğköfteci Metin Usta markası ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Eşsiz lezzetimiz ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya yönelik anlayışımız sayesinde markamızın ününü kısa sürede tüm Türkiye geneline ulaştırmayı başardık. 3 şube ile başlayan bayi ağımızı genişletmenin yanı sıra yurt içinde ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada markamızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Çiğköfteci Metin Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Metin Usta bayilik almak isteyen girişimcilerimizin girişimci ve dinamik bir ruha sahip kişiler olmasını tercih ediyoruz. Bayilerimizden beklentilerimizin başında hijyen standartlarına uymayı ilk öncelikleri olarak kabul etmeleri geliyor. Çiğköfteci Metin Usta bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın güncel yatırım koşulları ile ilgili bilgileri 0 532 643 24 81 numaralı hattımızdan bize ulaşarak öğrenebiliyorlar. Bununla birlikte Çiğköfteci Metin Usta bayilik almak isteyen girişimcilerimizin açacakları işletme ile ilgili olarak bazı standartlara uymalarını istiyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin açacakları işletmelerin 20 – 50 metrekare arası bir alana sahip olmasını talep ediyoruz. Ayrıca satış noktalarının araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu, işlek caddelerin ve ana arterlerin üzerinde konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Yeni açılacak olan işletmenin en yakın Çiğköfteci Metin Usta bayisi ile arasında belirli bir mesafenin bulunmasına özen gösteriyoruz. Açılacak işletmelerde içerisinde su tesisatı olan mutfağın olması ve satış noktası iç dizaynının markamız konseptine uygun olarak yapılması gerekliliğini bayi adaylarımıza özellikle belirtiyoruz. Uygulanması zorunlu olan konseptimiz ön çalışma tezgahı, arka çalışma tezgahı ve çiğ köfte için soğutuculu vitrin olmak üzere üç parçadan oluşmakta olup bayilerimizi bu ürünleri markamızdan almak zorunda bırakmıyoruz. Dilerlerse kendileri aynısını yaptırıp işletmelerinde yer verebiliyorlar. Satış noktası dışında bayilerimizin paket servisler için en az 1 adet motosiklet bulundurmalarını istiyoruz. 

Çiğköfteci Metin Usta Bayilik Avantajları

Çiğköfteci Metin Usta markamız adı altında bayilik alan girişimcilerimize düşük yatırım maliyetlerimiz sayesinde karlı bir iş sahibi olma imkanı veriyoruz. Çiğköfteci Metin Usta bayiliği almak isteyen girişimcilerimiz lezzeti ve kalitesi sayesinde ülke genelinde geniş bir bayi ağına sahip olan markamız ile çalışarak sektördeki rakipleri karşısında da avantajlı bir konum elde edebiliyorlar. Çiğköfte sektörünün her geçen gün daha da büyüdüğünü ve markamızın hedeflerinin de çok büyük olduğunu göz önünde bulundurarak bayilerimizin de bizlerle birlikte büyümesi için işbirliği içerisinde çalışmaya özen gösteriyoruz. Markamız yatırım bedelinin karlılık ve kazanç oranlarımıza göre çok düşük olması yatırımcılarımızın, yatırım bedellerini çok kısa sürede amorte edebilmesinde etkili oluyor.

Çiğköfteci Metin Usta Bayilik Destekleri

Çiğköfteci Metin Usta bayilik alan girişimcilerimize hem kendileri hem de markamız için en kazançlı olacak lokasyonun seçimi ve fizibilite çalışmalarının yapılması konusunda destek sağlıyoruz. Bayilerimizde çalışacak olan personelin işe alınması ve eğitim süreçlerinin tamamlanması markamızın merkezi tarafından gerçekleştiriliyor. Ve bayilerimiz açılış günü itibari ile eksiksiz hizmet verecek hale getiriliyorlar. Markamız bayilerimize genel reklam ve pazarlama faaliyetleri ile de kolaylık sağlıyor ve müşteri sayılarının artmasında rol oynuyor. Ayrıca Çiğköfteci Metin Usta bayilik alan girişimcilerimize bölge koruma desteği de sağlıyoruz.

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR