Chicker’s 12. Şubesini Açtı

Son Güncellenme: Fri Dec 2023 12:32

Chicker’s Hakkında : 2015 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışındaki toplam franchise sayımızı 50 olarak hedeflemekteyiz. Chicker’s olarak kendi işini kurmak

Chicker’s 12. Şubesini Açtı
İlyas Özkurt user

Chicker’s

Chicker’s Hakkında : 2015 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışındaki toplam franchise sayımızı 50 olarak hedeflemekteyiz. Chicker’s olarak kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, fastfood sektöründe yeni bir lezzet yaratıp franchise sistemi geliştirdik. Chicker’s 12. Şubesini Açtı Chicker’s olarak % 100 yerli sermaye ile kurulmuş işine saygı duyan özenli bir firmayız. Çözüm ortaklarımızı da aynı hazırlanışında ve her alanda hijyen ve kaliteden asla ödün vermeyeceğiz. İş ortaklarımızı geliştirdiğimiz özenle seçiyoruz ürünlerimizin sistemle aşçı ve personel bağımlılığından kurtarıyoruz. Fastfood işletmeciliği sektöründe ekonomik ve lezzetli bir franchise sistemi arıyorsanız; doğru yerdesiniz! Chicker’s 12. Şubesini Açtı

Chicker’s 12. Şubesini Açtı SÜREKLİ DESTEK : Chicker’s projesi kapsamında restoran yerinin seçilmesi, tadilat projelerinin oluşturulması, personel alımı, personel eğitimi, reklam ve promosyon planlamaları ve eğitim konusunda bayilerine sürekli destek sağlamaktadır. Aktarılan bu bilgi birikimi ile bayilerin başarı şansı yükseltilmektedir.

DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ : Fried Chicken başta ABD ve Çin olmak üzere bir çok ülkede yaygın tüketilen bir ürün olmasına karşın, başta çok şubeli markaların tekelinde kalması ve yüksek yatırım maliyetleri nedeniyle yeteri kadar yaygınlaşmamıştir. Chicker’s ürettiği uygun maliyetli ekipmanlar ve paneleme ürünleri sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

LEZZET : Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel unlar, soslar ve marinasyon malzemeleri ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır. Un ve sos üretiminin firmamız bünyesinde olması sebebi ile de bu lezzetler sadece Chicker’s restoranlarında kullanılabilmektedir.

GENİŞ BAYİ AĞI : Yurt içi ve yurt dışında 10'u aşkın bayi sayımızla birçok müşteriye ulaşabilmekteyiz. Marka bilinirliği yeni açılacak restoranlarımız için de büyük bir avantaj olacaktır.

İŞLETME KOLAYLIĞI : Tedarikin merkezi olması ve personel eğitimlerinin en ince detayına kadar firmamız tarafından verilmesi restoranın işletilmesini müthiş ölçüde kolaylaştırmaktadır. Özellikle mutfak ekibinde profesyonel bir aşçıya/ustaya ihtiyaç olmaması hem operasyonu kolaylaştırmakta hem de operasyonun maliyetini düşürmektedir.

AR-GE : Günümüz piyasasında restoranların başarısı aynı zamanda dinamik olabilmeleriyle alakalıdır. Uskuna sürekli olarak geliştirdiği yeni ürünleri restoranlarına kazandırarak menülerini güncel tutmakta ve restoranlarının rekabet gücünü arttırmaktadır. Uskuna bütün bu avantajları sizlere herhangi bir isim hakkı bedeli veya ciro payı almadan sunmaktadır.

Chicker’s Bayilik Maliyeti

FİRMA İSMİ: CHİCKER'S
BAYİLİK KATEGORİSİ: Fast food
KURULUŞ YILI: 2011
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 12
BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 40,000-60,000 tl, İsim hakkı bedeli yok, Ciro bedeli yok, Reklam bedeli yok. BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler

Sponsorlu Bayilikler